Żółte słuchawki nauszne bezprzewodowe Bluedio TM

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bluedio
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 125,00 zł / szt. 139,00 zł
  • Oblicz

Słuchawki TM prezentują coś dotąd niespotykanego w budżetowych konstrukcjach. Jest to połączenie wysokiej jakości i dźwięku przy akompaniamencie najnowszych technologii. Słuchawki zostały wyposażone w najnowszą wersję systemu Bluetooth w wersji 5.0. Jakie zmiany przynosi nowy standard? Na pewno większy zasięg i bardziej stabilne połączenie. Z pewnością nie bez znaczenia jest też odczuwalnie mniejszy apetyt na energię, który pozwala na dłuższą pracę urządzenia. Wersja BT 5.0 niesie za sobą również szereg zmian, które jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z rozwiązań bezprzewodowych. Dzięki tej technologii możecie zasmakować waszej ulubionej muzyki w jeszcze lepszej jakości. Bluetooth 5.0 wprowadza znacznie większą prędkość przesyłu.

 

Budżetowy produkt z klasą

Najnowszy model od Bluedio to produkt, który wchodzi na rynek budżetowych słuchawek bluetooth, zostawiając swoją konkurencję daleko z tylu. Design, jakość brzmienia, wykonania to tylko kilka cech które świadczą o jego przewadze. Przy tych wszystkich niewątpliwych zaletach tej konstrukcji jest jedna wyjątkowa - cena! Kształtuje się na poziomie poniżej 150 zł. To coś niedoścignionego na rynku konsumenckiego audio. Wyjątkowa jest też długość pracy na baterii, a jest to jeden z kluczowych parametrów. Czy wiesz, że wystarczy jedyne 10 minut ładowania dla osiągnięcia 2.5 godzinnej pracy? Potrzebujesz na szybko doładować swoje urządzenie przed wyjściem, a zapomniałeś je podłączyć w nocy? Z Bluedio TM to nie problem. TM potrafi pracować na baterii aż do 30 godzin.

 

Wygoda użytkowania

W projekcie TM wykorzystano owalne nausznice, w których znajduje się gąbka z efektem pamięci. Dzięki temu zabiegowi, produkt spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pady wykonane są z oddychającej eko-skóry, zapewniając tym samym świetną wentylację uszom przy wielogodzinnych odsłuchach. Bluedio TM są odpowiednio wyprofilowane, zapewniają oddech Twoim uszom i posiadają odpowiednio dobrany nacisk pałąka na głowę.

 

Steruj głosem

Obsługiwane są platformy Alibaba Cloud i Amazon Cloud. Po pobraniu aplikacji pozwala ona na wyszukiwanie informacji o pogodzie czy wiadomościach za pomocą głosu. Umożliwia sterowanie urządzeniami gospodarstwa domowego i przełączanie utworów muzycznych. Dzięki temu Bluedio TM staje się pomocnikiem w naszym codziennym życiu.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości w słuchawkach jest szczególnie ważny przy zastosowaniu ich do produkcji muzyki, ponieważ dla producentów muzycznych podstawowym wymogiem monitora słuchawkowego jest perfekcyjne odwzorowanie brzmienia instrumentu. Model TM sprawdza się w tej roli bardzo dobrze, ponieważ reprezentuje liniowy dźwięk bez żadnych podbić.

 

Dane techniczne:

Przetwornik: 57 mm
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz
Impedancja: 16 Ohm
Skuteczność: 118 dB
Połączenie: Bluetooth 5.0
Kodeki: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Czas działania: do 30 godzin odtwarzania muzyki, szybkie ładowanie - 10 min = 2,5h grania