Zielony inteligentny lokalizator psa, kluczy, ludzi, pojazdów notiOne Play

Producent: notiOne
 • 79,00 zł / szt. 119,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Dodaj recenzję:
 • Niewielki lokalizator notiOne play pozwala na bieżąco sprawdzać w aplikacji, gdzie jest to do czego został przymocowany. Odnajdzie Twoją zgubę zarówno w pobliżu Ciebie, jak i ze znacznie większych odległości dzięki współpracy z różnymi aplikacjami. Przy pomocy notiOne zlokalizujesz również swój telefon, nawet gdy będzie wyciszony.

  notiOne to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo dzieciom, osobom starszym, zwierzętom, cennym przedmiotom codziennego użytku jak klucze, portfel, torebka i pojazdom (samochód, rower, motocykl). Kompaktowe urządzenie w połączeniu z dedykowaną aplikacją, pozwala odnaleźć to co dla nas cenne i wartościowe.

   

  Jak działa lokalizator?

  notiOne przymocowany np. do kluczy, w sposób ciągły wysyła sygnał nadawczy pozwalający na jego identyfikację. Sygnał odbierany jest przez znajdujące się w promieniu kilkudziesięciu metrów smartfony z zainstalowaną aplikacją notiOne lub inną aplikacją współpracującą z systemem lokalizacji. Informacja o zgubie przesyłana jest następnie na telefon Odbiorcy i wyświetlana na mapie w aplikacji notiOne. W ten sposób informacje o tym gdzie znajduje się zguba, przesyłane mogą być nawet z odległych krańców Polski! Rozwiązanie zostało stworzone w oparciu o działanie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii Bluetooth Smart 4.0+ LE. Obecnie aplikacja działa na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system Android oraz iOS oraz poprzez stronę internetową: https://web.notione.com

   

  Funkcje aplikacji

  Mapa - miejsce, w którym po raz ostatni wychwycony został sygnał z lokalizatora wyświetla się w aplikacji notiOne w postaci adresu i znacznika na mapie. Można również sprawdzić historię lokalizacji z ostatnich 30 dni wstecz.

  Szukaj w pobliżu - przydatne szczególnie w przypadku poszukiwań typu: „to musi gdzieś tu być” (np. klucze w domu). Po jej uruchomieniu, na wyświetlaczu pojawia się ikonka radaru, która kieruje na miejsce ukrycia poszukiwanego przedmiotu, do którego przymocowany jest notiOne. Im bliżej przedmiotu jesteśmy, tym większy jest zasięg na radarze. Sygnał dźwiękowy emitowany przez lokalizator oraz świecąca dioda dodatkowo ułatwiają znalezienie przedmiotu poszukiwań.

  Znajdź telefon - szukasz telefonu znajdującego się gdzieś w pobliżu? naciśnięcie notiOne spowoduje, że telefon z którym został sparowany zaczynie dzwonić, nawet jeśli jest wyciszony i odnajdziesz go bez problemu.

   

  W szukaniu pomogą Ci inni!

  Żadne z podobnych urządzeń działających w Polsce, opartych na technologii bluetooth, nie ma tak szerokiego wsparcia aplikacji współpracujących z systemem. Standardowe urządzenia mają zazwyczaj zdolność lokalizowania ograniczoną do kilkudziesięciu metrów (zasięg bluetooth). Urządzenie notiOne, dzięki wsparciu ponad 1 mln. użytkowników aplikacji wspierających, pomaga odnaleźć zgubę nawet w odległych krańcach Polski. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie i jedyny taki system w Polsce.

   

  Przemyślane rozwiązanie

  Do dyspozycji są dwie praktyczne formy urządzenia: wielofunkcyjny brelok oraz gustowna opaska na rękę dla dzieci (opaska dostępna jako osobny produkt - brak w zestawie). Materiał, z którego wykonany został notiOne jest wytrzymały, hypoalergiczny i nietoksyczny, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia nawet najmłodszych użytkowników. Urządzenie jest również odporne na warunki atmosferyczne.

   

  Przykładowe zastosowanie

  Lokalizator dla psa - niewielki lokalizator notiOne przymocowany do obroży, pomoże Ci sprawdzić, gdzie jest Twój pupil. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale i na znacznie dalsze odległości (nawet z drugiego końca Polski).

  Lokalizator dziecka - niewielki brelok notiOne przymocowany np. do kurteczki lub tornistra, daje Ci możliwość sprawdzenia w darmowej aplikacji, gdzie jest Twoje dziecko.

  Lokalizator roweru lub samochodu - niewielki breloczek notiOne przymocowany np. pod siodełkiem, pomoże Ci sprawdzić w aplikacji, gdzie znajduje się rower lub samochód.

  Lokalizator kluczy - niewielki lokalizator notiOne pomoże zlokalizować klucze, rower, portfel oraz inne cenne przedmioty.

   

  Dane techniczne:

  Komunikacja: Bluetooth 4.0+ Low Energy
  Wodoodporny: tak
  Kompatybilność: Urządzenia z systemem iOS oraz Android 4.3 i wyższym, oraz Bluetooth 4.0+ Low Energy
  Waga: 6g
  Wymiary modułu: 27 x 27 x 8,5mm
  Zasilanie: wymienna bateria CR1632

   

  Zobacz film: