Zielone słuchawki dokanałowe bezprzewodowe z pałąkiem Fresh'n Rebel Band-it

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 199,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Band-it marki Fresh'n Rebel to dokanałowe, bezprzewodowe słuchawki wyposażone w ultra lekki pałąk, który pozwoli Ci wygodnie utrzymać słuchawki na szyi. Dodatkowo obudowy słuchawek wyposażono w magnesy, dzięki czemu masz 100% pewność, iż nigdy ich nie zgubisz i będą towarzyszyć Ci w każdej chwili nie powodując żadnego dyskomfortu. Słuchawki z pałąkiem z tyłu nie będą również w żaden sposób podskakiwać, a jego elastyczność pozwoli na nieskrępowane ruchy.

   

  Redukcja szumów

  Inteligentna redukcja szumów, która dostępna jest w modelu Band-it od Fresh'n Rebel spowoduje, iż będziesz mógł całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego i hałasów.

   

  Komfortowy odsłuch

  Dzięki wygodnym nakładkom w trzech rozmiarach, które dołączono do zestawu dopasujesz te bezprzewodowe słuchawki do kanału słuchowego, a materiał z którego je wykonano zapewni wielogodzinny odsłuch bez uczucia dyskomfortu.

  Połączenie słuchawek z urządzeniem źródłowym nawiązujemy za pomocą protokołu bluetooth. Wbudowana bateria pozwoli nam na ok. 8h czasu pracy. Za pomocą słuchawek możesz również prowadzić rozmowę przy pomocy mikrofonu wbudowanego w pilocie sterującym.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Czas pracy: ok. 8 godzin
  Czas ładowania:
  1,5 h
  Transmisja: Bluetooth
  Waga:
  22 g
  W zestawie:
  3 komplety wkładek, przewód micro USB

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Fresh'n Rebel