Zielone słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Jays t-Four Wireless

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jays
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 199,00 zł / szt.
  • Oblicz

Jays T-Four Wireless to słuchawki bezprzewodowe dla osób wymagających wysokiej jakości dźwięku przy jednoczesnym komforcie noszenia. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.1 umożliwiają stabilne, bezprzewodowe połączenia z urządzeniami na odległość do 10 metrów, a znajdujący się na pilocie sterowania mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów w każdej sytuacji – czy jedziesz rowerem, idziesz pieszo czy też siedzisz wygodnie we własnym fotelu. Na pilocie umieszczono przyciski, które służą zarówno do zarządzania muzyką, jak i odbierania lub odrzucania połączeń przychodzących.

 

Lekkie i wytrzymałe

Słuchawki douszne T-Four Wireless wykonane zostały z lekkich, cechujących się wysoką trwałością na uszkodzenia materiałów, co umożliwia ich wielogodzinne noszenie bez uczucia zmęczenia, jak również gwarantuje długi czas bezawaryjnego użytkowania. Wraz ze słuchawkami otrzymuje się trzy komplety nakładek silikonowych w różnych rozmiarach – dzięki nim słuchawki marki Jays trzymają się w uchu niezwykle stabilnie i nie powinny wypadać nawet przy wykonywaniu gwałtownych ruchów.

 

Wysoka jakość dźwięku

Pasmo przenoszenia słuchawek T-Four Wireless wynosi od 20 - 20 000 Hz, co umożliwia doskonałą słyszalność każdego tonu, a zastosowane w 10-milimetrowych przetwornikach rozwiązania techniczne zapewniają dynamiczny, wyczuwalny bas i szeroką ekspozycję środka pasma, co daje świetny balans niezależnie od słuchanego rodzaju muzyki. Słuchawki bezprzewodowe T-Four Wireless posiadają wbudowaną baterię, która gwarantuje użytkowanie ich przez ok. 10 godzin.

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
Połączenie: Bluetooth 4.1
Przetworniki: 10mm, dynamiczne
Impedancja (@1 kHz): 16 Ω
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Skuteczność (@1 kHz):
96 dB
Czas działania:
Do 10 godzin

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Horn Distribution S.A. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Jays