Zestaw streamera Beyerdynamic Team TYGR

Producent: Beyerdynamic
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
  Czas realizacji: Utrudniona dostępność
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Jeżeli jesteś prawdziwym gamerem lub streamerem, albo marzysz, aby zostać jednym z nich nowy duet pod nazwą TYGR, który zaprezentowała właśnie firma Beyerdynamic pomoże spełnić Twoje marzenia. Wysoka jakość dźwięku słuchawek oraz perfekcyjny mikrofon, które zbudowano na podstawie lat doświadczeń firmy w kreowaniu dźwięku zapewni Ci najwyższą jakość Twoich nagrań lub umili rozrywkę w zależności od tego jakie masz potrzeby lub jakie marzenie chcesz spełnić.

  Łatwość użytkowania

  Aby rozpocząć nie będą Ci potrzebne żadne skomplikowane połączenia – wystarczy podłączyć mikrofon FOX do gniazda USB, który zostanie wykryty jako pełnoprawny interfejs audio i podłączyć do wbudowanego na froncie gniazda Twoje nowe słuchawki TYGR 300 R. Za pomocą pokręteł dostępnych na mikrofonie będziesz mógł w łatwy sposób zoptymalizować parametry mikrofonu i słuchawek oraz skorzystać z przycisku wyciszenia.

  Kompleksowe rozwiązanie

  Największą zaletą poza łatwością połączenia jest niewątpliwie kompleksowość tego rozwiązania oraz idealne dopasowanie wybranych elementów. Przełoży się to bezpośrednio na wygodę użytkowania, która wraz z odpowiednią konstrukcją słuchawek zapewni długie i przyjemne godziny spędzone przed komputerem. Do konstrukcji wykorzystano sprawdzone rozwiązania i materiały tak, aby zapewniły Ci największy, możliwy komfort.

  Zestaw TYGR nie ogranicza się tylko do komputerów PC – można go również podłączyć do konsoli Playstation 4. Niezależnie od tego do czego podepniesz swój zestaw jakość dźwięku pozostanie na najwyższym poziomie. Słuchawki TYGR 300 R podobnie jak model MMX produkowane są bezpośrednio w Niemczech.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Typ mikrofonu: wielkomembranowy
  Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
  Impedancja (Ω): 32
  Zasilanie: USB
  Sposób połączenia: przewodowo
  Połączenie: mini jack, USB
  W zestawie: kabel USB, osłona przeciwwietrzna, podstawka
  Waga (g): 290
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: tak
  Model: Team TYGR
  Regulacja głośności: tak