Zestaw streamera Beyerdynamic Team TYGR

Producent: Beyerdynamic
 • 1 149,00 zł / szt. 1 399,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Jeżeli jesteś prawdziwym gamerem lub streamerem, albo marzysz, aby zostać jednym z nich nowy duet pod nazwą TYGR, który zaprezentowała właśnie firma Beyerdynamic pomoże spełnić Twoje marzenia. Wysoka jakość dźwięku słuchawek oraz perfekcyjny mikrofon, które zbudowano na podstawie lat doświadczeń firmy w kreowaniu dźwięku zapewni Ci najwyższą jakość Twoich nagrań lub umili rozrywkę w zależności od tego jakie masz potrzeby lub jakie marzenie chcesz spełnić.

  Łatwość użytkowania

  Aby rozpocząć nie będą Ci potrzebne żadne skomplikowane połączenia – wystarczy podłączyć mikrofon FOX do gniazda USB, który zostanie wykryty jako pełnoprawny interfejs audio i podłączyć do wbudowanego na froncie gniazda Twoje nowe słuchawki TYGR 300 R. Za pomocą pokręteł dostępnych na mikrofonie będziesz mógł w łatwy sposób zoptymalizować parametry mikrofonu i słuchawek oraz skorzystać z przycisku wyciszenia.

  Kompleksowe rozwiązanie

  Największą zaletą poza łatwością połączenia jest niewątpliwie kompleksowość tego rozwiązania oraz idealne dopasowanie wybranych elementów. Przełoży się to bezpośrednio na wygodę użytkowania, która wraz z odpowiednią konstrukcją słuchawek zapewni długie i przyjemne godziny spędzone przed komputerem. Do konstrukcji wykorzystano sprawdzone rozwiązania i materiały tak, aby zapewniły Ci największy, możliwy komfort.

  Zestaw TYGR nie ogranicza się tylko do komputerów PC – można go również podłączyć do konsoli Playstation 4. Niezależnie od tego do czego podepniesz swój zestaw jakość dźwięku pozostanie na najwyższym poziomie. Słuchawki TYGR 300 R podobnie jak model MMX produkowane są bezpośrednio w Niemczech.

  Dane techniczne:

  W zestawie: Słuchawki TYGR 300 R, mikrofon FOX USB
  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Konstrukcja: Otwarta
  Pasmo przenoszenia: 5-35000 Hz
  SPL: 96 dB
  Impedancja: 32 Ω
  Złącze: Mini-jack 3,5mm
  Długość przewodu: 1,6m
  Waga: 290g (bez przewodu)
  Akcesoria: Przejściówka na duży jack 6,3 mm, worek transportowy
  Rodzaj mikrofonu: Pojemnościowy
  Charakterystyka: Kardioidalna
  Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
  Złącze: USB
  Akcesoria: Osłona przeciwwietrzna, kabel USB, podstawa stołowa