Zaawansowane telewizyjne słuchawki bezprzewodowe Meliconi HP600 Pro

Producent: My Sound / Meliconi
 • 349,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki do telewizora HP600 Pro marki Meliconi to rozwinięcie udanego modelu HP300, który znalazł rzeszę zadowolonych klientów. Nowy model zapewnia równie duży zasięg co jego mniejszy brat – czyli ok. 100 m.

   

  Stabilna transmisja

  Do transmisji wykorzystano ponownie zakres radiowy RF pracujący w zakresie częstotliwości 863-865 MHz, który zapewnia wysoką jakość dźwięku bez niepożądanych zakłóceń i interferencji. Słuchawki wykorzystują 3 oddzielne kanały.

   

  Bogactwo wejść

  Bazę ładującą z wbudowanym nadajnikiem wyposażono dodatkowo w wejścia cyfrowe. Do dyspozycji mamy więc wejścia coax, toslink i klasyczne analogowe połączenie przewodem mini-jack 3,5 mm.

  Słuchawki są gotowe do użytku tuż po wyjęciu z opakowania i podłączeniu źródła sygnału. Nie ma potrzeby parowania bazy ze słuchawkami. Po zakończeniu odsłuchu i zaniku sygnału słuchawki wyłączą się automatycznie – nie musisz pamiętać o ich wyłączaniu. Słuchawki posiadają również wbudowaną regulację głośności.

  Zastosowane do produkcji materiały zapewniają wygodą i komfort podczas wielogodzinnych odsłuchów czy podczas oglądania ulubionych filmów.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Impedancja:
  32 Ω
  Transmisja:
  Bezprzewodowa RF 863-865 MHz
  Zasięg:
  do 100 m
  Czas pracy:
  do 8 h
  W zestawie:
  Słuchawki, baza, przewód mini-jack 3,5mm, przewód toslink, zasilacz

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Adansonia, polski autoryzowany dystrybutor marki My Sound / Meliconi