Zaawansowane telewizyjne słuchawki bezprzewodowe Meliconi HP600 Pro

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: My Sound / Meliconi
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 349,00 zł / szt.
  • Oblicz

Słuchawki do telewizora HP600 Pro marki Meliconi to rozwinięcie udanego modelu HP300, który znalazł rzeszę zadowolonych klientów. Nowy model zapewnia równie duży zasięg co jego mniejszy brat – czyli ok. 100 m.

 

Stabilna transmisja

Do transmisji wykorzystano ponownie zakres radiowy RF pracujący w zakresie częstotliwości 863-865 MHz, który zapewnia wysoką jakość dźwięku bez niepożądanych zakłóceń i interferencji. Słuchawki wykorzystują 3 oddzielne kanały.

 

Bogactwo wejść

Bazę ładującą z wbudowanym nadajnikiem wyposażono dodatkowo w wejścia cyfrowe. Do dyspozycji mamy więc wejścia coax, toslink i klasyczne analogowe połączenie przewodem mini-jack 3,5 mm.

Słuchawki są gotowe do użytku tuż po wyjęciu z opakowania i podłączeniu źródła sygnału. Nie ma potrzeby parowania bazy ze słuchawkami. Po zakończeniu odsłuchu i zaniku sygnału słuchawki wyłączą się automatycznie – nie musisz pamiętać o ich wyłączaniu. Słuchawki posiadają również wbudowaną regulację głośności.

Zastosowane do produkcji materiały zapewniają wygodą i komfort podczas wielogodzinnych odsłuchów czy podczas oglądania ulubionych filmów.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Impedancja:
32 Ω
Transmisja:
Bezprzewodowa RF 863-865 MHz
Zasięg:
do 100 m
Czas pracy:
do 8 h
W zestawie:
Słuchawki, baza, przewód mini-jack 3,5mm, przewód toslink, zasilacz

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Adansonia, polski autoryzowany dystrybutor marki My Sound / Meliconi