Xtorm Limitless 10000 mAh / powerbank

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Xtorm
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 399,00 zł / szt.
  • Oblicz

K-Consult | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

XTORM Limitless Powerbank 10 000 mAh to najlepszy gadżet w trakcie survivalu, który pozwala naładować urządzenia mobilne podczas przygód na świeżym powietrzu. Limitless umożliwia ładowanie takich urządzeń mobilnych, jak smartfon, tablet, GPS i głośnik Bluetooth.

 

Szybkie ładowanie

Maksymalne natężenie wyjściowe prądu wynosi do 2.4A i pozwala na ładowanie wielu urządzeń w bardzo szybkim tempie. Z kolei ładowanie samego powerbanku odbywa się z natężeniem 2A co pozwala na szybkie uzupełnieniu niedoboru prądu.

 

Automatyczne zarządzanie

Urządzenie posiada wbudowany procesor APM, który zarządza procesem ładowania dobierając odpowiednie parametry prądowe i szybkość ładowania. Dzięki temu powerbank naładuje nasze urządzenie bezpiecznie i możliwie najszybciej nie uszkadzając go.

 

Wysoka wydajność

Powerbank Limitless posiada również wysoką sprawność ładowania tak, aby straty podczas ładowania były możliwie najmniejsze.

 

Bezpieczeństwo

Xtorm wyposażył swoje powerbanki w szereg zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest wysoka jakość zastosowanych ogniw, które dobierane są tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo zarówno podczas ładowania, doładowywania jak i również transportu np. podczas podróży. Posiadają również zabezpieczenie przed przeładowaniem i kontrolę temperatury. Dzięki temu masz pewność, iż Twoje urządzenia będą pracować prawidłowo i nie ulegną uszkodzeniu.

 

Dane technicze:

Pojemność baterii: 10000mAh
Typ baterii: Li-ion
Prąd wejściowy: 5V/2A
Prąd wyjściowy: 1x USB 5V/1A, 1x USB 5V/2.4A
Wymiary: 153x85x20mm
Waga: 340g
Dodatkowo: Wodoodporność IP68, Mil STD 810G, Wstrząsoodporny, Karabińczyk
W zestawie: kabel Micro-USB, instrukcja

 

 

Zobacz film: