Xtorm Fuel Rock 20000 mAh / powerbank

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Xtorm
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 219,00 zł / szt.
  • Oblicz

K-Consult | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Powerbanki serii Fuel marki Xtorm są bardzo łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikowi. Posiadają funkcję szybkiego ładowania i rozładowywania, automatyczną kontrolę mocy oraz odpowiednie zabezpieczenia.

 

Szybkie ładowanie

Maksymalne natężenie wyjściowe prądu wynosi do 2.4A (w zależności od pojemności) pozwala na ładowanie wielu urządzeń w bardzo szybkim tempie. Z kolei ładowanie samego powerbanku odbywa się z natężeniem 2A co pozwala na szybkie uzupełnieniu niedoboru prądu.

 

Automatyczne zarządzanie

Urządzenie posiada wbudowany procesor APM, który zarządza procesem ładowania dobierając odpowiednie parametry prądowe i szybkość ładowania. Dzięki temu powerbank naładuje nasze urządzenie bezpiecznie i możliwie najszybciej nie uszkadzając go.

 

Wysoka wydajność

Powerbank Fuel posiada również wysoką sprawność ładowania tak, aby straty podczas ładowania były możliwie najmniejsze.

 

Bezpieczeństwo

Xtorm wyposażył swoje powerbanki w szereg zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest wysoka jakość zastosowanych ogniw, które dobierane są tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo zarówno podczas ładowania, doładowywania jak i również transportu np. podczas podróży. Posiadają również zabezpieczenie przed przeładowaniem i kontrolę temperatury. Dzięki temu masz pewność, iż Twoje urządzenia będą pracować prawidłowo i nie ulegną uszkodzeniu.

 

Dane technicze:

Pojemność baterii: 20000mAh
Typ baterii: Li-ion
Prąd wejściowy: 5V/2A
Prąd wyjściowy: 2x USB 5V (max. 2.4A razem)
Wymiary: 169x79x25mm
Waga: 425g
W zestawie: kabel Micro-USB, instrukcja