Xtorm Fuel Pebble 5000 mAh / powerbank

Producent: Xtorm
 • 89,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie

K-Consult | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

 • Dodaj recenzję:
 • Powerbanki serii Fuel marki Xtorm są bardzo łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikowi. Posiadają funkcję szybkiego ładowania i rozładowywania, automatyczną kontrolę mocy oraz odpowiednie zabezpieczenia.

   

  Szybkie ładowanie

  Maksymalne natężenie wyjściowe prądu wynosi do 2.4A (w zależności od pojemności) pozwala na ładowanie wielu urządzeń w bardzo szybkim tempie. Z kolei ładowanie samego powerbanku odbywa się z natężeniem 2A co pozwala na szybkie uzupełnieniu niedoboru prądu.

   

  Automatyczne zarządzanie

  Urządzenie posiada wbudowany procesor APM, który zarządza procesem ładowania dobierając odpowiednie parametry prądowe i szybkość ładowania. Dzięki temu powerbank naładuje nasze urządzenie bezpiecznie i możliwie najszybciej nie uszkadzając go.

   

  Wysoka wydajność

  Powerbank Fuel posiada również wysoką sprawność ładowania tak, aby straty podczas ładowania były możliwie najmniejsze.

   

  Bezpieczeństwo

  Xtorm wyposażył swoje powerbanki w szereg zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest wysoka jakość zastosowanych ogniw, które dobierane są tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo zarówno podczas ładowania, doładowywania jak i również transportu np. podczas podróży. Posiadają również zabezpieczenie przed przeładowaniem i kontrolę temperatury. Dzięki temu masz pewność, iż Twoje urządzenia będą pracować prawidłowo i nie ulegną uszkodzeniu.

   

  Dane technicze:

  Pojemność baterii: 5000mAh
  Typ baterii: Li-ion
  Prąd wejściowy: 5V/2A
  Prąd wyjściowy: 1x USB 5V/2.1A
  Wymiary: 100x42x25mm
  Waga: 120g
  W zestawie: kabel Micro-USB, instrukcja