Wzmacniacz słuchawkowy Topping NX4DSD [kolor czarny]

Producent: Topping
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Topping NX4DSD to system hi-fi mieszczący się w kieszeni. Kompaktowy, aluminiowy korpus jest wypełniony wysokiej jakości komponentami, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką w wysokiej rozdzielczości, będąc w podróży. 

  Dzięki układowi DAC i interfejsowi USB obsługującemu pliki PCM do 32-bitów 384 kHz oraz DSD 512. Sekcja wzmacniacza słuchawkowego generująca do 292 mW przy oporności 32 Ohm.

  Topping NX4DSD jest zbudowany na wysokiej jakości komponentach sprawdzonych wielokrotnie w świecie hi-fi. Wejście USB jest obsługiwane przez układ XU208. Sekcja DAC oparta jest na układzie DAC ES9038Q2M firmy Sabre, a OPA2134 firmy Texas Instruments odpowiada za wzmocnienie sygnału. NX4DSD używa niestandardowych sterowników Thesycon dla Windows (Win 7 i nowszych) w celu zoptymalizowania obsługi formatu DSD.

  Korpus NX4DSD jest obrabiany w technologii CNC i wykonany z aluminium. Oferuje czas odtwarzania wynoszący 28 godzin na jednym ładowaniu w trybie wzmacniacza oraz 7,5 godziny dla trybu DAC, a także posiada przełączniki wzmocnienia i basów, które pozwalają dostosować charakterystykę dźwięku do słuchawek i Twoich preferencji.

  Dane techniczne:

  Rodzaj wzmacniacza: przenośny
  Komunikacja: brak
  Złącza: minijack, USB
  Zalecana impedancja słuchawek (Ω): 16-300
  Przetwornik DAC: tak
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-100000
  Współczynnik sygnał/szum (dB): 119
  Zniekształcenia THD (%): 0,0008
  Moc (mW): 292
  Czas pracy (h): 28
  Czas ładowania (h): 4
  Wysokość produktu (cm): 1,4
  Szerokość produktu (cm): 6,8
  Głębokość produktu (cm): 11
  Waga produktu (g): 148
  Załączone wyposażenie: gumki ściskające, gumowa podkładka, przewód microUSB x microUSB, przewód minijack (AUX), przewód USB x microUSB, przewód USB-C x microUSB, rzepy
  Model: NX4DSD