Wzmacniacz słuchawkowy SMSL M500 [kolor srebrny]

Producent: SMSL
 • 1 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • SMSL M500 to zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy z DAC, który możesz podłączyć do komputera lub dowolnego źródła wyposażonego w cyfrowe wyjście optyczne czy koaksjalne.

  Zaawansowany DAC

  Wzmacniacz zbudowano w oparciu o zaawansowany przetwornik C/A marki ESS Audio o nazwie ES9038PRO, który zapewnia pełne wsparcie dla formatu MQA i jest wsparty komunikacją przez USB opartą o układ XMOS XU-216.

  Dzięki takiej kombinacji ten wzmacniacz słuchawkowy podłączony do komputera jest w stanie przetworzyć sygnał o studyjnej jakości. Urządzenie może poradzić sobie z rozdzielczością 32-bit, DoP i natywnym DSD, a także osiągnąć poziom 32-bit / 768 kHz i DSD512.

  Filtry sygnału

  Dla sygnału PCM przygotowano bogaty zestaw 7 filtrów. Są to: fast linear, slow linear, apodizing, fast minimum, slow minimum, fast hybrid oraz brickwall. Umożliwia to dopasowanie brzmienia do własnych preferencji.

  Przetworzony sygnał trafia do sekcji przedwzmacniacza i wzmacniacza, gdzie zastosowano trzy układy OPA1612. Dzięki temu charakteryzują się one niskim nasyceniem szumów oraz minimalnym poziomem zniekształceń. Oferują również osobną regulację dla słuchawek i przedwzmacniacza.

  Wysoka jakość wykonania

  Obudowę wykonano z aluminium obrabianego na maszynach CNC. Dzięki temu każda z nich jest precyzyjnie wykonana. Na froncie urządzenia znajdziemy wyświetlacz informujący nas o aktualnym stanie urządzenia, formacie sygnału, a także umożliwiający łatwą konfigurację wzmacniacza.

  Urządzenie posiada wejście USB, 2 optyczne oraz koaksjalne. Wszystkie z nich obsługują standard DSD. Wzmacniacz można również wykorzystać jako przedwzmacniacz - jako wyjścia otrzymujemy klasyczne RCA oraz zbalansowane XLR.

  Wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy pozwala wysterować nawet najbardziej zaawansowane słuchawki.

  Dane techniczne:

  Zastosowanie: Do komputera, Do systemu Hi-Fi, Do telefonu
  Moc: 570 mW (32 Ω), 290 mW (64 Ω), 125 mW (150 Ω), 65 mW (300 Ω)
  Wejścia: Coax, Toslink, USB
  Wyjścia: RCA, XLR
  Funkcje dodatkowe: DAC
  Zasilanie: 230V
  DAC: ES9038PRO
  Waga: 910g
  Wymiary: 85 x 88 x 197 mm