Wzmacniacz słuchawkowy Fiio uBTR [kolor biały]

Producent: Fiio
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio uBTR to wzmacniacz słuchawkowy dysponujący połączeniem Bluetooth wspartym kodekiem aptX. Dzięki niemu zamienisz swoje słuchawki przewodowe w rozwiązanie bezprzewodowe.

  Solidny procesor

  Działanie urządzenia oparto o układ CSR8645 firmy Qualcomm. Zapewnia on wysoką jakość transmisji, a także wsparcie kodeka aptX, który znacznie poprawia jakość przesyłanego dźwięku.

  Wydajny wzmacniacz

  Fiio uBTR posiada również sekcję wzmacniacza, którą zbudowano dzięki układowi od Texas Instruments gwarantując tym samym wysoką jakość oraz moc wzmocnienia Twoich słuchawek.

  Niezależna regulacja głośności

  Wzmacniacz Fiio umożliwia również niezależną kontrolę poziomu głośności za pomocą przycisków dostępnych na obudowie. Przyciski posiadają również kilka dodatkowych funkcji do sterowania odtwarzaniem.

  Wbudowany mikrofon

  Pomyślano również o użytkownikach rozmawiających za pomocą słuchawek i wbudowano w urządzeniu dodatkowy mikrofon, który znacznie poprawia jakość głosu.

  Sprawne działanie

  Wzmacniacz może pracować nieprzerwanie do 9h, a po jego rozładowaniu wystarczy 1 godzina, aby był ponownie gotowy do pracy. Urządzenie posiada również komunikację NFC, która ułatwia połączenie z urządzeniem.

  Dane techniczne:

  Zastosowanie: Do komputera, Do telefonu
  Moc: 20mW (16 Ω/THD < 1%), 10mW (32Ω/THD < 1%)
  Wejścia: USB-C
  Wyjścia: Mini-jack 3,5mm
  Bluetooth: 4.1 (SBC / aptX / AAC)
  Zasilanie: Wbudowany akumulator
  Czas pracy: Do 9h
  Czas ładowania: 1h
  Waga: 13g
  Wymiary: 55 x 19 x 9,1 mm