Wzmacniacz słuchawkowy Fiio Q5s

Producent: Fiio
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Produkt niedostępny - zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio Q5s to wzmacniacz słuchawkowy, który oferuje wyjątkową jakość dźwięku, a także bardzo ciekawe rozwiązania niespotykane w innych urządzeniach tej klasy.

  Wyjątkowy DAC

  We wzmacniaczu Fiio Q5s wykorzystano dwa układy AK4493EQ, zapewniające wysoką jakość przetwarzania sygnału. Dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych procesorów każdy z kanałów ma wyjątkowo niski poziom zniekształceń, wysoki stosunek sygnału do szumu oraz na nowo zdefiniowane brzmienie średnich i wysokich tonów.

  Solidny procesor

  Przetwarzanie sygnału wspomaga układa XMOS, który wspiera natywne, sprzętowe dekodowanie formatu DSD, a także obsługę rozdzielczości 768kHz/32-bit. Dzięki temu możesz być pewny, że uzyskasz wyjątkowe brzmienie niezależnie od formatu plików.

  Komunikacja bezprzewodowa

  Nie zapomniano również o komunikacji bezprzewodowej, która stała się domeną dzisiejszych czasów. W Fiio Q5s mamy do dyspozycji komunikację Bluetooth w standardzie 5.0. Aby zapewnić jak najwyższą jakość przesyłanego sygnału do dyspozycji oddano nam kodeki AAC, SBC, aptX, aptX HD, aptX LL, a także LDAC i HWA.

  Zaawansowana sekcja zasilania

  Konstrukcja sekcji zasilającej została rozbudowana i wyposażona w dodatkowe filtry LDO low-noise dla każdej funkcjonalności. Dzięki temu układy przetwarzania sygnału zostały odizolowane od sekcji zasilania. Uzyskano dzięki temu brak zakłóceń w torze audio.

  Wysoka jakość wykonania

  Wzmacniacz słuchawkowy Fiio Q5s zamknięto w aluminiowej obudowie, która jest monoblokiem wykonanym w technologii CNC. Uzyskano dzięki temu zwiększoną odporność na uszkodzenia, a także wyjątkowy wygląd.

  Dane techniczne:

  Zastosowanie: Do komputera, Do telefonu
  Moc: Zbalansowane: 535 mW (16Ω), 560 mW (32Ω), 112 mW (300Ω), Niezbalansowane: 280 mW (16Ω), 210 mW (32Ω), 30 mW (300Ω)
  Wejścia: Mini-jack 3,5mm (AUX / Coax / Toslink), Micro USB
  Wyjścia: Mini-jack 3,5mm (niezbalansowane), mini-jack 2,5mm, mini-jack 4,4mm (zbalansowane)
  Funkcje dodatkowe: Bass Boost, Gain (High / Low), DAC
  Bluetooth: 5.0 (AAC/SBC/aptX/aptX Low Latency/aptX HD/LDAC/HWA)
  Zasilanie: Wbudowany akumulator
  Czas pracy: Do 25h (AUX), do 9,5h (pozostałe złącza)
  Czas ładowania: 3,5h
  DAC: AK4493EQ x 2
  Waga: 195g
  Wymiary: 124 x 64 x 16mm