Wzmacniacz słuchawkowy Fiio BTR5 [kolor czarny]

Producent: Fiio
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio BTR5 to zaawansowany wzmacniacz z Bluetooth, który poza odbiorem i wzmocnieniem otrzymanego sygnału dodatkowo poprawia jego jakość za pomocą wbudowanego DAC'a.

  Wysoka jakość połączenia

  O jak najwyższą jakość połączenia bezprzewodowego we wzmacniaczu BTR5 od Fiio dba układ Qualcomm CSR8765. Zapewnia on połączenie Bluetooth w standardzie 5.0, a także wsparcie zaawansowanych kodeków audio takich jak LDAC, aptX, aptX HD czy aptX Low Latency.

  Wysoka jakość dźwięku

  Za przetwarzanie dźwięku odpowiadają 2 układy DAC ES9218P, które znacznie poprawiają jakość przetwarzanego sygnału. Pracę wszystkich układów przez cały czas synchronizują podwójne kryształowe oscylatory. Dzięki temu Fiio BTR5 niweluje wszelkie, niepożądane zakłócenia, a także pozwala zachować najwyższą jakość dźwięku w każdym detalu.

  Używaj jako DAC

  Urządzenie możesz również połączyć z komputerem za pomocą gniazda USB-C i wykorzystać je jako zewnętrzny wzmacniacz z DAC. Układ XMOS, który odpowiada za taką komunikację obsługuje wiele formatów, w tym posiada natywną obsługę plików DSD.

  Proste sterowanie

  Wbudowany w urządzenie wyświetlacz przez cały czas informuje Cię o stanie wzmacniacza. Dodatkowo po pobraniu aplikacji Fiio masz możliwość konfiguracji pracy urządzenia. Dzięki temu może je dopasować do swoich upodobań. Dodatkowo na urządzeniu znajdziesz wielofunkcyjne przyciski, dzięki którym możesz sterować odtwarzaniem czy też regulować głośność.

  Rozmowy w najlepszej jakości

  Konstruując wzmacniacz Fiio BTR5 pomyślano również o osobach, które lubią prowadzić rozmowy poprzez słuchawki. W urządzeniu wbudowano 2 mikrofony, które wspierają standard cVc 8.0 redukujący hałas otoczenia. Dzięki niemu będziesz perfekcyjnie słyszane przez rozmówcę.

  Dane techniczne:

  Zastosowanie: Do komputera, Do telefonu
  Moc: Zbalansowane: 240mW (32Ω), 240mW (16Ω), Niezbalansowane: 80mW (32Ω), 90mW (16Ω)
  Wejścia: USB-C
  Wyjścia: Mini-jack 3,5mm (niezbalansowane), mini-jack 2,5mm (zbalansowane)
  Funkcje dodatkowe: DAC
  Bluetooth: 5.0 (AAC/SBC/aptX/aptX Low Latency/aptX HD/LDAC)
  Zasilanie: Wbudowany akumulator
  Czas pracy: Do 9h
  Czas ładowania: 1,5h
  DAC: ES9218PC x 2
  Waga: 43,7g
  Wymiary: 72 x 32 x 11,1 mm