Wzmacniacz słuchawkowy EarMen TR-Amp

Producent: EarMen
 • 1 099,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • EarMen TR-Amp to wzmacniacz słuchawkowy z DAC o bardzo rozbudowanych możliwościach.

  Konstrukcja

  Solidna aluminiowa obudowa wzmacniacza TR-Amp zapewnia nie tylko solidność urządzenia, ale także redukcję niepożądanych zakłóceń i redukcję wibracji. Wzmacniacz EarMen przygotowano we współpracy z firmą Auris Audio co zaowocowało przygotowaniem produktu najwyższej klasy.

  Wnętrze urządzenia

  Za przetwarzanie sygnału we wzmacniaczu EarMen odpowiada referencyjny DAC ES9038Q2M od ESS, który jest jednym z najnowszych, flagowych rozwiązań tego producenta. Dzięki niemu otrzymujemy możliwość przetwarzania sygnału MQA, DSD128 (natywnie), DoP DSD256, PCM, a wszystko w rozdzielczości maksymalnej 32bit/384kHz. Możesz nawet włączyć zwykły plik MP3, którego jakość zostanie znacznie podniesiona. Dzięki takim rozwiązaniom możesz słuchać muzyki gdzie tylko chcesz w najlepszej jakości.

  W sekcji wzmacniacza również dzieje się całkiem sporo. Układ, który zajmuje się wzmocnieniem to Texas Instruments High Fidelity TPA6120. Konstrukcja w układzie AB zapewnia wyjątkową dynamikę i redukcję wszelkich szumów do zera.

  Wyjątkowa konstrukcja

  Całą konstrukcję zbudowano na zaawansowanej płycie PCB, w której wykorzystano 4 warstwową pozłacaną konstrukcję. Całość przygotowano przy udziale precyzyjnych rozwiązań CNC.

  DAC możesz również pracować w systemie Hi-Fi. Posiada wbudowane wyjście liniowe z trybami Direct oraz PreOut. Wbudowana bateria pozwala na pracę urządzenia do 10h.

  Dane techniczne:

  Zastosowanie: Do komputera, Do systemu Hi-Fi, Do telefonu
  Moc: 16 Ω - 2.5V/400mW, 32 Ω - 3.4V/350mW
  Wejścia: USB-C
  Wyjścia: Duży Jack 6,3mm, Mini Jack 3,5mm
  Funkcje dodatkowe: DAC, Line Out
  Zasilanie: USB, Wbudowany akumulator
  Czas pracy: 10h
  DAC: ES9038Q2M
  Waga: 240g
  Wymiary: 129 x 66 x 30 mm