Wzmacniacz słuchawkowy EarMen Sparrow

Producent: EarMen
 • 849,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • EarMen Sparrow to wyjątkowy wzmacniacz z DAC o bardzo rozbudowanych możliwościach.

  Budowa

  Sparrow to wyjątkowo kompaktowe urządzenie, które w swoim wnętrzu kryje bardzo zaawansowane rozwiązania. Wzmacniacz zapewnia wysoką wydajność, a także obsługę słuchawek za pomocą połączenia zbalansowanego i niezbalansowanego.

  Przetwornik wysokiej klasy

  Za przetwarzanie sygnału we wzmacniaczu EarMen odpowiada wysokowydajny przetwornik ESS ES9281PRO, który pochodzi z linii SABRE będącej topową linią tego producenta. Audiofilski rodowód tego układu przekłada się na możliwie najwyższą jakość dźwięku generowaną ze wzmacniacza. DAC pozwala obsługiwać sygnał MQA. Dzięki temu możesz wykorzystać go do słuchania muzyki w jakości Master. Wzmacniacz obsługuje również pliki w formatach PCM, DXD i DSD.

  Zaawansowana konstrukcja

  Wyjątkowa konstrukcja wzmacniacza EarMen Sparrow, którą zbudowano w oparciu o 4 warstwową pozłacaną płytkę PCB wykonaną przy użyciu maszyn CNC o wysokiej precyzji to gwarancja długoletniej pracy urządzenia i zapewnienie optymalnych warunków pracy dla poszczególnych układów urządzenia. Wszelkie szumy i zakłócenia zredukowano do minimum.

  Urządzenie można podłączyć zarówno do komputera PC jak i mobilnych rozwiązań Apple czy Android. Wzmacniacz nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników. W razie potrzeby można go również w łatwy sposób zaktualizować.

  Dane techniczne:

  Zastosowanie: Do komputera, Do telefonu
  Moc: 150 Ω - 2,0V/26mW (niezbalansowane), 150 Ω - 4,0V/100mW (zbalansowane), 32 Ω - 1,4V/60mW (niezbalansowane), 32 Ω - 1,85V/110mW (zbalansowane)
  Wejścia: USB-C
  Wyjścia: Mini-jack 2,5mm (zbalansowane), Mini-jack 3,5mm (niezbalansowane)
  Funkcje dodatkowe: DAC
  Zasilanie: USB
  DAC: ES9281PRO
  Waga: 12g
  Wymiary: 42 x 22 x 8 mm