Wytrzymałe składane słuchawki wokółuszne z mikrofonem Sennheiser HD400s

Producent: Sennheiser
 • 349,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Model HD400s to rozwinięcie modelu HD300 o pilot z mikrofonem. Nowy model marki Sennheiser oferuje nam tak samo dobre wygłuszenie i wygodę jak modele 4.40/4.50, na bazie których powstała konstrukcja słuchawki.

  Wysoka jakość wykonania, składana konstrukcja oraz materiały najwyższej klasy to poza brzmieniem słuchawek najważniejsze cechy produktów tej marki. Pomimo tego, iż konstrukcja z pozoru wygląda na delikatną jest ona wyjątkowo wytrzymała i jednocześnie nie waży zbyt dużo. Miękkie, wysokie nausznice oferują nam wygodę oraz świetną izolację od zewnętrznych dźwięków.

   

  Uniwersalne brzmienie

  Profil brzmienia tych słuchawek jest bardzo zrównoważony, ciepły, z solidną podstawą basową, która zdecydowanie nie dominuje, a uzupełnia brzmienie słuchawek tak, aby całość stanowiła wyjątkowo uniwersalny koncept brzmienia.

   

  Łatwe do wysterowania

  Słuchawki mają skuteczność na poziomie 120dB oraz impedancje na niskim poziomie 18 Ohm, która pozwala na bezproblemową współpracę z każdym urządzeniem i nie wymaga stosowania dodatkowego wzmacniacza. Dodatkowo słuchawki wyposażono w inteligentny pilot na przewodzie wyposażony w mikrofon do prowadzenia rozmów.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Impedancja: 18 Ω
  Konstrukcja: Zamknięta
  Pasmo przenoszenia:
  18 – 20000 Hz (-10 dB)
  Czułość SPL:
  120 dB (przy 1 kHz, 1V RMS)
  Złącze:
  Mini jack 3,5 mm
  Mikrofon z pilotem:
  Tak
  Długość przewodu:
  1,4 m
  Waga:
  217 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Aplauz sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Sennheiser