Wysokiej klasy słuchawki wokółuszne otwarte Audio-Technica ATH-AD700X

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 799,00 zł / szt. 899,00 zł
  • Oblicz

Audio-Technica ATH-AD700X to wysokiej klasy konstrukcja hi-fi, zastępująca model ATH-AD700. Słuchawki wyróżniają się wygodą użytkowania, zapewnioną m.in. przez samo dopasowujący się pałąk w systemie 3D, i wysokiej jakości brzmieniem, które jest konsekwencją zastosowania dynamicznych przetworników (53 mm) z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW.

 

Wyjątkowo lekkie

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD700X wyposażone są w lekką aluminiową obudowę o strukturze plastra miodu. Dzięki swojej lekkości ta otwarta konstrukcja niemal w ogóle nie wywiera nacisku na uszy, co zapewnia maksymalny komfort podczas odsłuchu i gwarantuje całkowicie naturalne doświadczenie akustyczne.

 

Brzmienie wysokiej klasy

Wysoka jakość brzmienia to zasługa nowych 53-mm przetworników, wyposażonych w magnesy neodymowe i cewki CCAW. Słuchawki ATH-AD700X zapewniają przestrzenny dźwięk z czystym zakresem średnio-wysokotonowym oraz głębokim, mocnym basem.

Projektanci z firmy Audio-Technica wyposażyli słuchawki ATH-AD700X w samo dopasowujący się pałąk 3D, który w połączeniu z elastycznymi kołnierzami wokółusznymi zapewnia wytrzymałość i maksymalną wygodę podczas korzystania ze słuchawek. W modelu ATH-AD700X zastosowano pojedynczy przewód z wysoko przewodzącej miedzi beztlenowej, otoczonej elastyczną izolacją TPE, chroniącą przed ryzykiem splątania się kabla. Przewód zakończony jest pozłacanym wtykiem mini jack stereo. Do zestawu dołączono również przejściówkę jack stereo 6,3 mm.

 

Dane techniczne:

Typ: Wokółuszne
Przeznaczenie: Uniwersalne
Impedancja (Ω): 38 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 35 000 Hz
Czułość (dB/V): 100dB/mW
Długość przewodu (m): 3m
Konstrukcja: Otwarta
Złącze: 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Waga (kg): 0.265