Wysokiej klasy słuchawki wokółuszne otwarte Audio-Technica ATH-AD500X

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 629,00 zł / szt. 709,00 zł
  • Oblicz

Zaprojektowane od nowa słuchawki Audio-Technica ATH-AD500X to wokółuszna, otwarta konstrukcja, która zapewnia całkowicie naturalne wrażenia, bez ryzyka utraty wierności brzmienia lub potęgi basu. Projektanci wyposażyli słuchawki w 53-mm przetworniki z cewkami CCAW, zapewniając tym samym wysoką jakość dźwięku, a także w komfortowe nauszniki i samodopasowujący się pałąk z systemem 3D, gwarantujące wygodę użytkowania.

 

Lekkie o świetnym brzmieniu

W słuchawkach ATH-AD500X Audio-Technica zastosowała ultralekkie aluminiowe obudowy o strukturze plastra miodu, które skrywają nowo opracowane 53-mm przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW. Ten zestaw gwarantuje wysoką jakość i wierność odtwarzanego dźwięku – od głębokiego i mocnego basu do doskonale reprodukowanych wokali.

 

Naturalny dźwięk

Rozkoszowanie się naturalnym dźwiękiem ułatwia wygodna konstrukcja, która dzięki pałąkowi z systemem 3D oraz miękkim poduszkom nauszników zapewnia minimalny nacisk na głowę i uszy użytkownika. Sygnał muzyczny przesyłany jest do słuchawek za pośrednictwem pojedynczego przewodu wykonanego z wysokiej jakości miedzi beztlenowej, otoczonej przez elastyczną izolację wykonaną z TPE. Osłona przewodu pełni funkcję ochronną i skutecznie minimalizuje ryzyko splątania się kabla.

 

Dane techniczne:

Typ: Wokółuszne
Przeznaczenie: Uniwersalne
Impedancja (Ω): 48 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 25 000 Hz
Długość przewodu (m): 3m
Konstrukcja: Otwarta
Złącze: 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Waga (kg): 0.235