Wysokiej klasy słuchawki nauszne z ANC Audio-Technica ATH-MSR7NC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 999,00 zł / szt. 1 599,00 zł
  • Oblicz

Projektanci firmy Audio-Technica udowadniają, że nawet tak wyrafinowaną i zaawansowaną konstrukcję jak ATH-MSR7 można jeszcze poprawić. Wzbogacając ten model o sprawdzony i niezwykle skuteczny system aktywnej redukcji hałasu, z którego słynie Audio-Technica, powstały zamknięte słuchawki dynamiczne ATH-MSR7NC, które znacznie lepiej sprawdzają się podczas słuchania muzyki poza domem.

 

System ANC

Dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań technicznych, MSR7NC łączą doskonałą jakość dźwięku z do okólnym systemem aktywnej redukcji hałasu. System ANC pozwala usłyszeć nawet najdrobniejsze detale przy zachowaniu perfekcyjnie czystego dźwięku, bez zakłóceń i niepożądanego szumu docierającego z zewnątrz. Istotną zaletą rozwiązania opracowanego przez Audio-Technikę jest to, że aktywny system redukcji hałasu nie oznacza jakiegokolwiek pogorszenia jakości dźwięku.

 

Audio-Technica ATH-MSR7NC - słuchawki z redukcją szumu

 

Zaawansowane przetworniki

Źródłem doskonałego brzmienia są zaawansowane przetworniki o średnicy 45 mm. To one wraz ze specjalną konstrukcją muszli nausznych pozwalają odtworzyć dźwięk o niezwykle szerokim pasmie częstotliwości – od 5 do 40 000 Hz. Nauszniki od wewnętrznej strony otaczają kołnierze z miękkiej pianki z funkcją pamięci, które nie tylko izolują słuchacza od zewnętrznego otoczenia, lecz także gwarantują maksymalny komfort użytkowania, nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Funkcjonalność modelu ATH-MSR7NC zwiększają dwa odłączane przewody. Oba mają długość 1,2 m, ale jeden z nich wyposażony jest w zdalne sterowanie/mikrofon i przeznaczony jest do współpracy ze smartfonami. Do słuchawek Audio-Technica dołącza także etui ochronne, adapter samolotowy oraz kabel USB umożliwiający ładowanie wbudowanego akumulatora.

 

Dane techniczne:

Typ: Nauszne
Przeznaczenie: Mobilne
Impedancja (Ω): 30 (Passive); 150 (Active)
Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 40 000 Hz
Czułość (dB/V): 97dB/mW (Passive); 104dB/mW (Active)
Długość przewodu (m): 1,2m
Konstrukcja: Zamknięta
Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)
Waga (kg): 0.6