Wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe z ANC Audio-Technica ATH-ANC700BT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 999,00 zł / szt.
  • Oblicz

Nowy model w docenionej przez melomanów serii QuietPoint od uznanego japońskiego producenta. Słuchawki zapewniają bezprzewodową komunikację bluetooth, intuicyjne sterowanie dotykiem, a także wsparcie odtwarzania dźwięku w wysokiej rozdzielczości po podłączeniu przewodem. Dodatkowym atutem jest aktywna redukcja hałasu ANC, która pozwoli oderwać się od rzeczywistości i otaczającego nas świata.

 

Tylko muzyka - bez hałasów

Technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint®, oparta na opatentowanym systemie z czterema mikrofonami z wieloma sprzężeniami, redukuje 90% hałasu dochodzącego z otoczenia. Pozwala to użytkownikowi w pełni angażować się w słuchanie muzyki lub skoncentrować się na swojej pracy.

 

Dźwięk wysokiej klasy

Specjalnie zaprojektowane 40 milimetrowe przetworniki odpowiadają za wyraźną i szczegółową charakterystykę dźwiękową. Użytkownik może się cieszyć muzyką o jakości CD 48kHz/16-bit za pośrednictwem bezprzewodowego łącza. Przesyłanie danych odbywa się w standardzie Bluetooth® za pomocą kodeka Qualcomm® aptX™ HD. Po podłączeniu dołączonego do słuchawek kabla audio do uszu dociera niesamowicie wierna reprodukcja dźwięku w wysokiej rozdzielczości audio.

 

Najciekawsze cechy:

  • technologia aktywnego tłumienia szumów QuietPoint
  • 40 mm przetworniki zapewniają wierną reprodukcję dźwięku
  • obsługa podłączonych urządzeń Bluetooth odbywa się za pomocą wbudowanego w muszlę panelu dotykowego
  • 25 godzin słuchania muzyki

 

Komfort i wygoda

Nauszniki wykonane zostały z pianki z pamięcią kształtu (twarda warstwa wewnętrzna, miękka warstwa zewnętrzna) zapewniają doskonałą izolację dźwięku i niesamowity komfort. Słuchawki można złożyć, aby były bardziej kompaktowe i łatwe w transporcie.

Wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy zasila słuchawki, zapewniając użytkownikowi około 25 godzin ciągłego korzystania z funkcji Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu (ANC ) przy pełnym naładowaniu. W pudełku znajduje się również futerał, który uchroni słuchawki przez uszkodzeniem w czasie transportu i USB o długości 30 cm.

 

Dane techniczne:

Typ: Nauszne
Przeznaczenie: Uniwersalne
Impedancja (Ω): 150 z ANC, 35 bez ANC
Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 40 000 Hz
Czułość (dB/V): 98 dB/mW z ANC, 95 dB/mW bez ANC
Długość przewodu (m): 0,3m USB A/Micro USB; 1,2m 3,5mm/2,5mm
Konstrukcja: Zamknięta
Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)
Transmisja: Bluetooth
Waga (kg): 0.250