Reklamacje

Dostarczenie reklamowanych produktów:

Reklamowane produkty, które mają trafić do naszego sklepu przyjmujemy wyłącznie drogą wysyłkową - nie obsługujemy reklamacji w siedzibie naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nie odbieramy przesyłek z Paczkomatów, placówek Poczty Polskiej oraz przesyłek za pobraniem.

UWAGA: w związku z kolejnymi sytuacjami, w których Poczta Polska nie doręcza przesyłek do naszego sklepu, doręczając jedynie awizo, przypominamy, iż przesyłki polecone o gabarytach niemieszczących się w skrzynce lub o większej wadze nie są w ogóle zabierane z Poczty przez listonoszy i pozostają w placówce. Jeżeli korzystają Państwo z usług Poczty, należy wybrać usługę, która pozwala na doręczenie paczki bezpośrednio do naszego sklepu.

Zachęcamy również do nadawania przesyłek za pomocą poniższych serwisów (lub podobnych) i wybieranie przesyłek kurierskich, które są pewniejsze, szybsze, a często nawet tańsze:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/ - opcja doręczenia "Dom lub firma" (paczkę można nadać w dowolnym Paczkomacie)

https://furgonetka.pl/ - broker kurierski (kilka opcji do wyboru)

 

Reklamacja gwarancyjna:

Wybierz poniżej producenta sprzętu, który chcesz zareklamować - zostaniesz przekierowany do szczegółowej instrukcji "krok po kroku", która przeprowadzi Cię przez proces składania reklamacji.

         

Uwaga:

Jeżeli powyżej nie możesz znaleźć marki, której produkt posiadasz skontaktuj się z nami drogą mailową bok@headbeat.pl

 

Reklamacja z tytułu rękojmi:

W celu złożenia reklamacji z tytułu rękojmi prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod poniższym linkiem:

Złóż reklamację z tytułu rękojmi

 

Pozasądowe sposoby rozwiązywania reklamacji:

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: UOKiK - pozasądowe sposoby rozwiązywania reklamacji.