O firmie

Marka headbeat.pl powstała z myślą o użytkownikach mobilnego sprzętu audio. Szeroki asortyment dostępny w naszej ofercie pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania dla każdego z naszych klientów.

Łączymy nasze dwie główne wartości – empatię i technologię, które pozwalają nam lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Wsłuchujemy się w ich audio marzenia i rozumiemy obawy związane z zakupem sprzętu.

Przez cały czas pozostajemy również otwarci na uwagi i sugestie dotyczące naszej pracy, tak aby móc oferować najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Ideą naszych działań jest dostarczanie klientom produktu, który spełni ich oczekiwania i będzie optymalnym rozwiązaniem, a nie tylko kolejnym sprzedanym produktem, o którym zapomnimy.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotnym elementem dla naszego życia jest muzyka oraz jakość w jakiej będzie ona dostarczona naszym uszom i dlatego pragniemy, aby klient otrzymywał zawsze to, czego oczekuje.

 

Wsparcie

Kolejnym bardzo istotnym elementem jest obsługa po sprzedażową i serwisowa, szczególnie podczas użytkowania elektroniki, która to narażona jest niejednokrotnie na wzmożoną eksploatację i różne techniczne niuanse.

Pragniemy wychodzić naprzeciw potrzebom klienta i dzięki naszemu systemowi RMA każde zlecenie obsługiwane jest przez nas bardzo szybko.

 

Zespół

Nasz zespół sprzedaży tworzą w większości pasjonaci sprzętu i muzyki, dlatego jesteśmy bardzo oddani swojej pracy i znamy oferowane przez nas produkty od podszewki. Dodatkowo w ramach ułatwienia dokonania wyboru naszym klientom stworzyliśmy dział aktualności/poradniki, gdzie prezentujemy Państwu wybrane produkty z naszej oferty oraz doradzamy na jakie produkty warto zwrócić w poszczególnych kategoriach.

 

Pomoc w wyborze

Nie ważne jest też, czy klient potrzebuje prostych słuchawek do swojego nowego iPhone'a, słuchawek do uprawiania sportu, głośnika bezprzewodowego, czy też wysokiej jakości słuchawek klasy premium do domowego sprzętu hifi - ale wiemy na pewno, że możemy doradzić w każdym przypadku w oparciu o konkretne specyfikacje, wymagania, budżet, a nasza pomoc zaowocuje dokonaniem trafnego wyboru.

 

Oferta

Staramy się również, aby nasza oferta była zawsze aktualna i podążała za najnowszymi trendami dostępnymi na rynku.

Chcemy dostarczać wysokiej jakości sprzęt audio, profesjonalnie, szybko, w atrakcyjnej i przystępnej cenie - zawsze w zgodzie z klientem.

Utrzymujemy również możliwie największe stany magazynowe tak, aby jak najwięcej produktów było dostępnych "od ręki", a realizacja zamówień odbywała się jak najszybciej.

 

Oryginalne produkty

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od polskich dystrybutorów danej marki, u których posiadamy stosowne autoryzacje.

Wszystkie produkty objęte są gwarancją polskich dystrybutorów danej marki.

 

Współpraca

Zachęcamy wszelkie instytucje, klientów biznesowych oraz firmy marketingowe, które oferują produkty swoim kontrahentom do kontaktu z naszym sklepem - w każdym przypadku jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednio przygotowaną ofertę indywidualną.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie Współpraca B2B.