Koszt i czas dostawy

Większość produktów w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się w naszym magazynie - staramy utrzymywać się na stanie jak największą ilość produktów.

Zamówienie złożone do godz. 13:00 dla produktów dostępnych w naszym magazynie opłacone za pomocą szybkiej płatności Dotpay.pl lub za pobraniem staramy się realizować w tym samym dniu. W pozostałych przypadkach czas realizacji wynosi 24h godziny od momentu złożenia zamówienia lub od zaksięgowania się środków - klasyczny przelew.

W przypadku towarów niedostępnych (na zamówienie) czas ten może ulec wydłużeniu - zazwyczaj nie przekracza 2-3 dni roboczych. Może jednak zdarzyć się, iż towar będzie niedostępny u dostawcy - w takiej sytuacji czas realizacji zamówienia może wynieść od 14 do 30 dni, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Zachęcamy również do wykorzystania funkcji "zapytaj o dostępność" na karcie produktu - po otrzymaniu zapytania zweryfikujemy dostępność u naszych dostawców i przekażemy informację o czasie realizacji zamówienia.

Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze.

 

Statusy dostępności:

Na karcie każdego produktu znajdą Państwo informację o dostępności danego towaru:

Dostępne w magazynie - produkt znajdujący się na naszym magazynie

Na zamówienie - produkt dostępny na zamówienie

 

Dodatkowe oznaczenia:

Utrudniona dostępność - występuje problem z dostępnością produktu u naszych dostawców, oczekujemy na dostawę produktu, która nie jest potwierdzona, a jej termin może wynieść powyżej 14 dni roboczych

Zakończono produkcję - zakończono produkcję danego produktu, nie będzie on więcej dostępny i nie ma możliwości jego zamówienia (wkrótce zniknie z oferty)

 

Rodzaje i koszty przesyłek:

Przesyłki dostarczane są przez kuriera GLS, DPD lub za pomocą Paczkomatów InPost.

Ceny przesyłek kształtują się następująco:

Kurier GLS - 11,90 zł, usługa pobraniowa + 14,90 zł

Paczkomaty InPost - 11,90 zł

    

 

Dodatkowe informacje:

W przypadku zamówień na kwotę powyżej 100 zł przesyłka jest darmowa (w przypadku wyboru opcji pobraniowej doliczana jest opłata za usługę pobrania w wysokości 14,90 zł).

Zamówienia wysyłane są wyłącznie na terenie Polski.