Koszt i czas dostawy

Większość produktów w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się w naszym magazynie - staramy utrzymywać się na stanie jak największą ilość produktów.

Zamówienie złożone do godz. 13:00 dla produktów dostępnych w naszym magazynie opłacone za pomocą szybkiej płatności DotPay / Przelewy24 lub za pobraniem staramy się realizować w tym samym dniu. W pozostałych przypadkach czas realizacji wynosi 24h godziny (robocze) od momentu złożenia zamówienia lub od zaksięgowania się środków - klasyczny przelew.

W przypadku towarów niedostępnych (na zamówienie) czas ten może ulec wydłużeniu - zazwyczaj nie przekracza 2-3 dni roboczych. Może jednak zdarzyć się, iż towar będzie niedostępny u dostawcy - w takiej sytuacji czas realizacji zamówienia może wynieść od 3 do 30 dni, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Zachęcamy również do wykorzystania funkcji "zapytaj o czas realizacji" na karcie produktu lub kontaktu drogą mailową - po otrzymaniu zapytania zweryfikujemy dostępność u naszych dostawców i przekażemy informację o czasie realizacji zamówienia.

Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze. Zamówienia wysyłane są wyłącznie na terenie Polski.

W przypadku zamówień na kwotę powyżej 150 zł przesyłka jest darmowa (w przypadku wyboru usługi pobrania, doliczana jest opłata za usługę w wysokości 16,90 zł).

 

Rodzaje i koszty przesyłek:

Przesyłki dostarczane są za pomocą InPost Paczkomaty 24/7, kuriera InPost lub przez kuriera GLS.

Ceny przesyłek kształtują się następująco:

InPost Paczkomaty 24/7 - 13,90 zł

---

InPost Kurier - 13,90 zł

---

GLS Kurier - 13,90 zł

GLS Kurier - usługa pobrania + 16,90 zł

 

Statusy dostępności:

Na karcie każdego produktu znajdą Państwo informację o dostępności danego towaru:

Dostępne w magazynie - produkt znajdujący się na naszym magazynie

Na zamówienie - produkt dostępny na zamówienie

 

Dodatkowe oznaczenia dostępności:

 Tymczasowo niedostępne - występuje problem z dostępnością produktu u naszych dostawców lub oczekuje on na dostawę produktu, która nie jest potwierdzona, a jej termin może wynieść powyżej 30 dni roboczych, jednakże produkt będzie ponownie dostępny

 Zakończono produkcję - zakończono produkcję danego produktu, nie będzie on więcej dostępny i nie ma możliwości jego zamówienia (wkrótce zniknie z oferty)

Premiera wkrótce Premiera wkrótce - oczekiwanie na premierę produktu na rynku lub jego pierwszą dostawę do naszego magazynu