Kontakt

Odbiór osobisty zamówień w czasie pandemii:

W związku z aktualną sytuacją zdrowotną prosimy o przestrzeganie poniższych zasad dla Państwa, a także naszego bezpieczeństwa.

  1. Odbiór osobisty możliwy jest po otrzymaniu wiadomości mailowej z naszego sklepu potwierdzającej przygotowanie zamówienia do odbioru.
  2. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze opłacenie zamówienia - na miejscu można płacić wyłącznie kartą!
  3. Przed wejściem proszę założyć maseczkę - osoby bez maseczki nie będą obsługiwane.
  4. Wewnątrz sklepu może przebywać tylko 1 osoba.
  5. Wewnątrz dostępny jest dla Państwa płyn dezynfekujący - prosimy o zdezynfekowanie dłoni.

UWAGA: Odsłuch słuchawek przed zakupem na dzień dzisiejszy nie jest możliwy. Jeżeli nie jesteś zdecydowany na zakup konkretnego produktu i nie wiesz co wybrać skontaktuj się z nami wcześniej drogą mailową lub telefonicznie tak, abyś mógł dokonać zakupu szybko i sprawnie.

 

Dane kontaktowe:

Telefon: 535 655 719

E-mail: sklep@headbeat.pl

 

Adres sklepu:

Ul. Gwarecka 9A/1

54-143 Wrocław

 

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Sobota - niedziela: sklep nieczynny

 

Mapa dojazdu:

 

Platforma rozstrzygania sporów:

Pod adresem Unijny system ODR dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: UOKiK - platforma ODR).