Transmiter bluetooth Blitzwolf BW-BR4

Producent: Blitzwolf
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 18 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Blitzwolf BW-BR4 to zaawansowany transmiter Bluetooth w standardzie 5.0, wyposażony w kodek aptX HD, a także dwu-kierunkową komunikację.

  Transmisja sygnału

  Transmiter Blitzwolf BW-BR4 może działać dwukierunkowo. Możesz więc wykorzystać go zarówno jako nadajnik jak i odbiornik sygnału. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości komunikacji. Transmisję oparto o kodek Bluetooth 5.0, wsparty kodekiem aptX HD, który zapewnia możliwie najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Masz więc pewność, że transmisja będzie odbywać się w odpowiedniej jakości, ale także bez żadnych zakłóceń.

  Bogaty zestaw połączeń

  W urządzeniu wbudowano również gniazda analogowe (AUX, RCA), a także wejście i wyjście cyfrowe (Toslink). Dzięki takiej ilości złącz podłączysz do transmitera każde urządzenie.

  Zasilanie

  Transmiter BW-BR4 posiada wbudowany akumulator, który pozwala na pracę urządzenia do 17 godzin. Możesz go naładować za pomocą dołączonego przewodu i gniazda USB. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby transmiter był cały czas podłączony do zasilania.

  Multipoint

  Urządzenie obsługuje tryb Multipoint, który pozwala podłączyć dwa urządzenia jednocześnie - np. 2 pary słuchawek Bluetooth. Do dyspozycji oddano nam też tryb Dual Stream, który pozwala wysłać sygnał do urządzenia z dwóch źródeł.

  Tryb pracy (nadajnik/odbiornik) wybieramy przełącznikiem z tyłu urządzenia.

  Dane techniczne:

  Złącza: AUX, Optyczne (Toslink), RCA
  Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
  Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
  Profile bluetooth: A2DP, aptX HD, AVRCP, BLE, HFP, HID, OTP, PBAP, SPP
  Zasilanie: Akumulatorowe
  Czas pracy (h): 17
  Pojemność akumulatora (mAh): 600
  Zasięg (m): 100
  W zestawie: Przejściówka mini-jack / 2 x RCA, Przewód AUX, przewód optyczny, przewód USB do ładowania
  Waga (g): 111
  Model: BW-BR4
  Wymiary (cm): 8,6 x 8,1 x 2,3