Czarne słuchawki do pływania z technologią kostną Aftershokz Xtrainerz

Producent: Aftershokz
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
 • Dodaj recenzję:
 • Aftershokz w najnowszym modelu Xtrainerz odpowiada na ogromne zapotrzebowanie rynku na słuchawki, z których można wygodnie korzystać na basenie. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz zaawansowanym rozwiązaniom technicznym w modelu Xtrainerz można pływać bez martwienia się o jakiekolwiek uszkodzenie w kontakcie z wodą.

   

  Odtwarzanie plików

  Słuchawki te nie posiadają transmisji bluetooth ze względu na jej ograniczenia podczas przebywania w wodzie. Za źródło muzyki służy wbudowany odtwarzacz plików o pojemności 4GB, który odtwarza pliki w formacie MP3, WAV, WMA, AAC i FLAC. Dzięki temu w pamięci zmieścimy swoje ulubione utwory, nawet w wysokiej rozdzielczości, a muzyka będzie nam towarzyszyć podczas pokonywania kolejnych długości basenu.

   

  Komfort użytkowania

  Oczywiście jak przystało na kostne produkty Aftershokz całość wykonana w lekkiej i przystępnej formie. Zastosowane materiały są przyjemne w dotyki i zapewniają 100% komfort podczas ich wykorzystywania. Są one również solidne i wytrzymałe.

  Dzięki zastosowaniu technologii PremiumPitch w nowej wersji 2.0+ podniesiono również jakość dźwięku. Zwiększyła się jego dynamika oraz ilość niskich częstotliwości. Czas pracy na baterii został również zwiększony i wynosi aktualnie 8h.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki nauszne
  Przetworniki:
  System przewodnictwa kostnego
  Czas pracy:
  do 8h
  Odtwarzanie plików:
  MP3, WAV, WMA, AAC i FLAC
  Wielkość pamięci:
  4 GB
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Skuteczność:
  98 dB (+ / - 3 dB)
  Waga:
  30 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Aftershokz