Szare słuchawki bezprzewodowe wokółuszne Kygo A9/600

Producent: Kygo
 • 599,00 zł / szt. 899,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Tak, jak w przypadku pozostałych produktów oznaczenie A9/600 jest zainspirowane jednym z akordów pianina, czyli ulubionego instrumentu Kygo, który wykorzystuje przy tworzeniu muzyki.

  Kygo A9/600 to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe dopieszczone w każdym, nawet najmniejszym detalu. Otrzymujemy produkt, który zarówno pod względem brzmienia jak i designu wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

   

  Klubowe brzmienie

  W modelu A9/600 od Kygo otrzymujemy lekko podkręcone brzmienie w zakresie niskich i wysokich tonów, dzięki czemu zyskujemy znacznie więcej dynamiki dla fanów klubowych brzmień. Oczywiście nadal mamy dostępną aplikację Kygo Sound App, dzięki której dopasujemy brzmienie do swoich upodobań wybierając jedno z miast lub miksując je ze sobą.

   

  Wygodne i komfortowe

  Słuchawki bezprzewodowe A9/600 wykonano z solidnych materiałów o wysokiej jakości. Dzięki temu słuchawki są wytrzymałe i komfortowe, a nausznice idealnie dopasowują się do naszej głowy.

  Nie zapomniano również o ciekawych rozwiązaniach technologicznych. Komunikację bluetooth wsparto technologią Qualcomm aptX i AAC zapewniając tym samym bezstratną transmisję dźwięku.

  Słuchawki obsługujemy za pomocą wygodnego, wbudowanego panelu dotykowego. Słuchawki mogą pracować nieprzerwanie przez ok. 23 godziny. W słuchawkach wbudowano również mikrofon, który pozwoli Ci rozmawiać ze swoimi znajomymi. W zestawie znajdziesz również pokrowiec, który ułatwi Ci transportowanie słuchawek w dowolne miejsce.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki wokółuszne
  Połączenie: Bluetooth 4.1, NFC
  Kodeki:
  aptX, AAC
  Zasięg: do 10 m
  Czas pracy:
  do 23 h
  Czas ładowania:
  2 h
  Pasmo przenoszenia:
  15 - 22000 Hz
  Skuteczność:
  110 dB (+ / - 3 dB)
  Waga:
  320 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Kygo