System alarmowy Netatmo Smart Alarm System

Producent: Netatmo
 • 1 649,00 zł / kpl.
 • kpl.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Zapomnij o strachu przed włamaniem! Inteligentny system alarmowy Netatmo Smart Alarm z kamerą pomyślał o wszystkim i oferuje Ci pełną ochronę Twojego domu, i nareszcie prawdziwy spokój.

  Możesz wyjechać bez obaw, inteligentna kamera domowa, inteligentne czujniki okien i drzwi oraz inteligentny alarm domowy Netatmo dokładnie wszystko obserwują.

  Zachowaj ostrożność i działaj, zanim dojdzie do włamania

  Twój inteligentny system alarmowy z kamerą Netatmo poinformuje Cię, zanim dojdzie do włamania. Jak? Inteligentne czujniki okien i drzwi umieszczone na drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub wibrację, sygnalizując, że ktoś chce sforsować zamek.

  W takim przypadku otrzymujesz natychmiast powiadomienie na smartfona. Chcesz działać? To łatwe. Ustaw parametry systemu alarmowego w taki sposób, aby inteligentny alarm domowy uruchomił się automatycznie przy każdej próbie wtargnięcia.

  Nieproszony gość w Twoim Domu? Twój system alarmowy Cię ostrzeże, a jego zmusi do ucieczki

  Urządzenia inteligentnego systemu alarmowego z kamerą Netatmo wspólnie pracują nad ochroną Twojego domu. Inteligentna kamera domowa jest w stanie odróżnić twarz znaną od nieznanej dzięki technologii rozpoznawania twarzy.

  Kamera wykryła nieproszonego gościa w Twoim domu? Wyśle Ci na smartfona powiadomienie i wideo z włamania, a inteligentny alarm domowy automatycznie wyemituje ogłuszający sygnał o natężeniu 110 dB.

  Łatwa instalacja, którą możesz wykonać samodzielnie w kilka minut

  Inteligentne i proste, to atuty produktów Netatmo. Bez trudu możesz samodzielnie zainstalować całość swojego inteligentnego systemu alarmowego z Kamerą.

  Pobierz na smartfona aplikację Netatmo Security, aby połączyć poszczególne elementy. Wystarczy, że umieścisz inteligentny alarm domowy przy wejściu i przykleisz inteligentne czujniki okien i drzwi w miejscach, które mają być monitorowane. I masz zapewnioną ochronę!

  Nie potrzebujesz żadnego abonamentu i masz dostęp do wszystkich funkcji

  Po zakupie urządzenia, zero ukrytych kosztów. Przechowywanie nagrań wideo, wszystkie funkcje i aktualizacje inteligentnego systemu alarmowego z kamerą są przez cały czas dostępne bez abonamentu.

  Automatyczne włączenie/wyłączenie ułatwi Ci życie

  Zamknięte w pośpiechu drzwi, aby nie spóźnić się na pociąg i niewłączony z tego powodu inteligentny system alarmowy z kamerą? Bez paniki! System automatycznie włącza się i wyłącza, gdy wychodzisz lub wracasz do domu.

  Koniec z fałszywymi alarmami

  Nie bądź niepokojony bez powodu i nie zakłócaj spokoju sąsiadom nieuzasadnionymi alarmami.

  Wstępnie zarejestrowane dźwięki imitują obecność domowników

  Jeśli chcesz odstraszyć intruzów, ostrożności nigdy za wiele. System alarmowy Netatmo oferuje też wybór nagrań odgłosów, włącznie ze szczekaniem, krzykiem dzieci czy szumem odkurzacza.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: zestaw
  Rodzaj czujnika: wejścia
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: NBU-ICSS-EU
  Sposób połączenia: LAN, Wi-Fi
  Standard połączenia: 10/100 Mbit, 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
  Cechy dodatkowe: alarm dźwiękowy, łączność z wifi
  Zasilanie: akumulatorowe, bateryjne, sieciowe
  W zestawie: akcesoria montażowe, karta microSD, przewód USB do zasilania, zasilacz
  Model: Smart Alarm System