Subwoofer Edifier T5 [kolor czarny]

Producent: Edifier
 • 599,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Subwoofer Edifier T5 to świetne rozwiązanie, aby uzupełnić zestaw głośników 2.0. 8" przetwornik minimalizuje wszelkie opóźnienia, całkowicie pozbywając się zniekształceń. Wytrzymała obudowa z MDF zmniejsza rezonans akustyczny, pozostawiając brzmienie bez zakłóceń.

  Zaawansowane technologie

  Dostarcz sobie dawkę dźwięku o najlepiej jakości, bez jakichkolwiek szumów, czy hałasów. Przetwornik o wielkości 8” z systemem DSP gwarantuje moc do 70W. Zapewnij sobie wielogodzinną rozrywkę, ciesząc się bogactwem detali w ulubionych utworach.

  Inteligentny tryb pracy

  Funkcja automatycznego przejścia w stan czuwania umożliwia zachowanie zmniejszenie poboru energii. W momencie, kiedy przestajesz korzystać z urządzenia, subwoofer po chwili wyłącza zasilanie. To sprawia, że możesz bez obaw pozostawić urządzenie podłączone do prądu, nie martwiąc się o wzrost rachunków za energię elektryczną.

  Praktyczne wykonanie

  W procesie budowy sprzętu Edifier wykorzystano wysokiej jakości płyty pilśniowe MDF o średniej gęstości. Są one odpowiedzialne między innymi za skuteczną redukcję rezonansu akustycznego. Ponadto, kompaktowy rozmiar oraz stylowe wykończenie sprawiają, że Subwoofer T5 sprawdzi się jako ciekawy dodatek do wielu pomieszczeń.

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: bass-reflex
  Rodzaj: inne
  Moc znamionowa RMS (W): 70
  Pasmo przenoszenia (Hz): 38-200
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 203
  Bluetooth: nie
  Wejścia: RCA
  Model: T5