Subwoofer Audioengine S8 [kolor czarny]

Producent: Audioengine
 • 1 699,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • S8 wyposażono w specjalnie zaprojektowany głośnik niskotonowy o średnicy 8". Urządzenie ma kompaktowe wymiary i z łatwością może zostać dyskretnie zainstalowane w każdym pokoju. S8 oferuje doskonałą jakość basów, reprodukcja najniższych tonów jest niezwykle sprężysta, zwarta i gładka, znakomicie komponuje się z dźwiękiem innych głośników w systemie.

  Dedykowany głośnik niskotonowy

  S8 zbudowano w oparciu o superszybki głośnik niskotonowy zaprojektowany pod kątem wydajnej pracy w systemach stereo i wielokanałowych. Konstrukcja opiera się na stalowej, nierezonującej ramie, zawieszenie głośnika wykonano z niezwykle wytrzymałej gumy. Głośnik skierowany został do dołu, a obudowę wyposażono w kanał bass-reflex na froncie, dzięki czemu uzyskano precyzyjną reprodukcję niski tonów charakteryzującą się niskim poziomem zniekształceń, także przy wysokich poziomach dźwięku. W kilku słowach - zwarte, gładkie i naturalnie brzmienie z głośnika niewielkich rozmiarów.

  Jakość ręcznego wykonania

  Specjalnie zaprojektowane i ręcznie wykonane drewniane obudowy wykończone satynowym lakierem na wysoki połysk, w kolorze białym lub czarnym czynią z Audioengine S8 prawdziwe dzieło sztuki. W konstrukcji obudowy zastosowano litą płytę MDF o grubości 15 mm z dodatkowymi usztywnieniami wewnątrz. Dzięki maksymalnej eliminacji drgań i rezonansów obudowy uzyskano wolną od zniekształceń, szybką i precyzyjną reprodukcję basu.

  Wydajny wzmacniacz

  Wbudowany wzmacniacz pracuje w klasie A/B zapewniającą działanie z ciągłą mocą znamionową 125W. S8 posiada przełącznik napięcia (US/EU) oraz odłączany przewód zasilający.

  Łatwe podłączenie

  Do podłączenia S8 do źródła dźwięku użyte może być podwójne, pełnozakresowe wejście liniowe (jack 3,5 mm lub RCA stereo). Regulowana zwrotnica pozwala na ustalenie częstotliwości granicznych. Pełnozakresowe wyjście (RCA stereo) pozwala na przekazanie dźwięku dalej, np. do głośników aktywnych Audioengine. Klasyczne złącze LFE-in służy do podłączenia amplitunera kina domowego lub innego źródła z dedykowanym sygnałem niskotonowym dla systemów wielokanałowych. W zestawie znajdują się zarówno kable z wtykami jack, jak i RCA pozwalając na szybką i bezproblemową instalację zestawu.

  Kompletne i proste sterowanie

  Z tyłu głośnika umieszczono trzy pokrętła pozwalające na regulację wzmocnienia, fazy oraz częstotliwości zwrotnicy przy pracy z pełnozakresowym sygnałem wejściowym. Regulacje pozwalają na łatwe dopasowanie brzmienia S8 do pozostałych elementów systemu. Funkcja uśpienia auto-standby wyłącza wzmacniacz głośnika kiedy muzyka nie jest odtwarzana, zapewniając oszczędność energii bez konieczności ręcznego wyłączania i włączania zestawu.

  Usłysz różnicę

  Audioengine S8 wyznacza nowy poziom jakości dźwięku i wykonania. Nawet jeśli nie jesteś audiofilem, gwarantujemy, że usłyszysz różnicę i odkryjesz swoją muzykę na nowo!

  Dane techniczne:

  Konstrukcja: bass-reflex
  Rodzaj: inne
  Moc znamionowa RMS (W): 125
  Moc muzyczna PMPO (W): 250
  Pasmo przenoszenia (Hz): 27-180
  Średnica głośnika niskotonowego (mm): 203
  Wejścia: AUX, RCA
  Waga zestawu (kg): 13,6
  Waga produktu z opakowaniem jednostkowym (kg): 15
  Wymiary: 290 x 290 x 340 mm
  Załączone wyposażenie: przewód AUX, przewód RCA, przewód zasilający
  Model: S8