Stojak na słuchawki Havit TH650

Producent: Havit
 • 86,00 zł / szt. 99,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • W odróżnieniu od innych stojaków na słuchawki Havit TH650 posiada miejsce na 2 pary słuchawek. Dzięki temu TH650 nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na biurku, ale również będzie jego ozdobą. Na stojaku znajdują się specjalne haki, które pełnią funkcję organizera na kable. Antypoślizgowe wykończenie podstawki zapewnia doskonałą stabilność nawet dla dwóch par słuchawek.

  Nie tylko dla słuchawek

  TH650 może służyć również jako podstawka na telefon. Dzięki mini uchwytowi znajdującemu się na podstawce stojaka możesz oglądać filmy bez konieczności trzymania telefonu w ręce.

  Oświetlenie RGB

  Pulsujące światła uatrakcyjniają wygląd stojaka nadając mu prawdziwie gamingowego charakteru.

  7 trybów oświetlenia stworzy niesamowitą atmosferę w Twoim pokoju. Aby zmienić tryb oświetlenia lub wyłączyć je, wystarczy, że naciśniesz przycisk znajdujący się po drugiej stronie podstawki.

  2 porty USB

  Dodatkowy port USB umożliwia ładowanie, na przykład, telefonu lub tabletu. Port może również przesyłać dane z klawiatury, dysku U i myszy. Port obsługuje też urządzenia z funkcją plug&play, takie jak klawiatura lub mysz.

  Kompatybilny

  TH650 jest kompatybilny z Windows 2000 / XP / 7 / 8/ 10 oraz innymi systemami operacyjnymi. Jest odpowiedni dla wszystkich zestawów słuchawkowych bez względu na ich rozmiar, co czyni go uniwersalnym akcesorium Twojego biurka.

  Dane techniczne:

  Nazwa modelu: TH650