Srebrny wzmacniacz słuchawkowy z DAC Encore mDSD

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Encore
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 499,00 zł / szt.
  • Oblicz

To niepozorne i kompaktowe urządzenie zawiera w sobie przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Encore mDSD podnosi jakość muzyki z takich urządzeń jak smartfon, tablet czy komputer. mDSD obsługuje sygnał nadawany w trybie PCM, a także natywnym DSD.

 

Mobilność

Już od pierwszej chwili docenisz mobilność Encore mDSD. Niewielka, płaska konstrukcja zapewni Ci wygodę podczas podróży. Metalowa, solidna obudowana zapewnia wytrzymałość całego urządzenia. mDSD ma wyjście słuchawkowe dzielone z wyjściem optycznym, przez które można wysłać sygnał do zewnętrznego DAC'a.

 

Wysoka wydajność

Możesz cieszyć się wzmocnionym pełno zakresowym dźwiękiem niezależnie od tego z jakiego urządzenia słuchasz muzyki. Wzmacniacz jest kompatybilny z komputerem PC i OSX, a także smartfonem posiadającym Androida lub system iOS. W domu, drodze do pracy czy na urlopie - dobra jakość muzyki zawsze przy Tobie.

Encore mDSD przyjmuje sygnał PCM i natywny DSD. Obsługiwany bitrate dla PCM to 32-bit/384 kHz, a dla DSD 256. Posiada także asynchroniczne wejście USB, z podwójnym, zmniejszonym jitterem oraz filtrem nadpróbkowania.

 

Dane techniczne:

Obsługiwana impedancja słuchawek: 30 - 300 Ohm
Moc wyjściowa: 40 mW x 2
Obsługiwane formaty: PCM 32/384, DSD 256
Zasilanie: gniazdo USB
Waga: 29g
Wymiary: 60 (bez wtyku USB) x 30 x 10 mm