Sportowe słuchawki bezprzewodowe My Sound Speak ACTIVE

Producent: My Sound / Meliconi
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • Nowoczesny design oraz wytrzymałe na pot i wilgoć materiały to podstawowe cechy, które znajdziesz w modelu Speak ACTIVE zbudowanym przez markę My Sound. Gwarantują wygodę podczas najbardziej zaawansowanych ćwiczeń, a materiały, które zastosowano do ich produkcji solidną jakość i wysoką wytrzymałość niezależnie od tego jak będziesz ćwiczył.

   

  Solidne mocowanie

  Słuchawki wyposażono w zestaw sportowych gumek z dodatkowym wspornikiem, który pozwala na stabilne zamocowanie słuchawek w małżowinie usznej. Nie musisz martwić się również o zadrapania czy otarcia.

   

  Jakość odsłuchu

  Speak ACTIVE pozwalają na nieprzerwany odsłuch przez ok. 6 godzin przy najwyższym poziomie głośności. Dzięki zastosowanemu pilotowi masz pełną kontrolę nad odsłuchem bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

  Dzięki 3 rozmiarom gumek i wsporników idealnie dopasujesz słuchawki do swojego ucha. Zapewni to stabilne mocowanie słuchawek, które nigdy nie wypadną z Twojego ucha.

  Również w kwestii jakości dźwięku firma My Sound zapewniła odpowiedni poziom dzięki zastosowanym przetwornikom wielkości 10 mm, które zapewniają pełne pasmo przenoszenia.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Impedancja:
  32 Ω
  Transmisja:
  Bluetooth 4.1
  Zasięg:
  do 10 m
  Czas pracy:
  do 6 h
  Czas ładowania:
  ok. 2 h
  Wbudowany mikrofon:
  Tak

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Adansonia, polski autoryzowany dystrybutor marki My Sound / Meliconi