Sportowe słuchawki bezprzewodowe My Sound Speak ACTIVE

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: My Sound / Meliconi
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 149,00 zł / szt.
  • Oblicz

Nowoczesny design oraz wytrzymałe na pot i wilgoć materiały to podstawowe cechy, które znajdziesz w modelu Speak ACTIVE zbudowanym przez markę My Sound. Gwarantują wygodę podczas najbardziej zaawansowanych ćwiczeń, a materiały, które zastosowano do ich produkcji solidną jakość i wysoką wytrzymałość niezależnie od tego jak będziesz ćwiczył.

 

Solidne mocowanie

Słuchawki wyposażono w zestaw sportowych gumek z dodatkowym wspornikiem, który pozwala na stabilne zamocowanie słuchawek w małżowinie usznej. Nie musisz martwić się również o zadrapania czy otarcia.

 

Jakość odsłuchu

Speak ACTIVE pozwalają na nieprzerwany odsłuch przez ok. 6 godzin przy najwyższym poziomie głośności. Dzięki zastosowanemu pilotowi masz pełną kontrolę nad odsłuchem bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

Dzięki 3 rozmiarom gumek i wsporników idealnie dopasujesz słuchawki do swojego ucha. Zapewni to stabilne mocowanie słuchawek, które nigdy nie wypadną z Twojego ucha.

Również w kwestii jakości dźwięku firma My Sound zapewniła odpowiedni poziom dzięki zastosowanym przetwornikom wielkości 10 mm, które zapewniają pełne pasmo przenoszenia.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Impedancja:
32 Ω
Transmisja:
Bluetooth 4.1
Zasięg:
do 10 m
Czas pracy:
do 6 h
Czas ładowania:
ok. 2 h
Wbudowany mikrofon:
Tak

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Adansonia, polski autoryzowany dystrybutor marki My Sound / Meliconi