Soundbar Klipsch Cinema 600

Producent: Klipsch
 • 2 849,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Klipsch Cinema 600 to soundbar funkcjonujący w systemie 3.1 z bezprzewodowym subwooferem o łącznej mocy 600 W.

  Konstrukcja

  Soundbar Klipsch Cinema 600 składa się z głównej "belki", w której umieszczono 3 systemy głośnikowe. Pierwszy z nich odpowiada za kanał lewy, drugi za kanał centralny, a trzeci za przetwarzanie prawego. W przypadku kanału lewego i prawego za przetwarzanie sygnału odpowiadają zestawy głośnika wysokotonowego umieszczonego w tubie Tractrix współpracujące z owalnym głośnikiem o wielkości 3 cali.

  Sekcja centralna to bardziej rozbudowany zestaw, gdzie poza głośnikiem tubowym otrzymujemy aż dwa głośniki owalne o tym samym rozmiarze. Dzięki takiej konstrukcji wszelkie dialogi odtwarzane są z zachowaniem najmniejszych detali i wszystkich smaczków. Pozostałe kanały w tym czasie pracują jako głośniki efektowe.

  Całość pozwala cieszyć się niezwykle dynamicznym dźwiękiem, bogatym w detale i odkrywać nasze ulubione filmy czy seriale zupełnie na nowo.

  W zestawie znajdziemy również bezprzewodowy subwoofer z dużym, 10-calowym przetwornikiem o wysokim skoku membrany. Gwarantuje to istne trzęsienie ziemi i niesamowite odczucia podczas seansów.

  Połączenia

  Już po wyjęciu z pudełka dzięki dołączonym przewodom Klipsch Cinema 600 jest gotowy do działania. Wystarczy wszystko rozpakować, podłączyć zasilanie, a soundbar połączyć przewodem HDMI. Nic więcej nie musisz robić. Głośniki sparują się ze sobą automatycznie.

  Do dyspozycji masz też wejście optyczne i AUX. Możesz również przesyłać sygnał bezprzewodowo za pomocą połączenia Bluetooth.

  W zestawie znajdziesz również podświetlanego pilota, którym możesz sterować systemem. Do dyspozycji oddano Ci także kilka trybów dźwięku w zależności od odtwarzanego materiału.

  Dane techniczne:

  System dźwięku: 3.1
  Komunikacja: Bluetooth
  Pozostałe złącza: AUX, cyfrowe złącze optyczne
  Liczba złączy HDMI: 1
  Moc całkowita (W): 600
  Skład zestawu: soundbar, subwoofer
  Konstrukcja: prosty
  Rodzaj subwoofera: aktywny
  Radio: brak informacji
  Waga produktu (kg): 13,97
  Wysokość produktu (cm): 7,3
  Szerokość produktu (cm): 114,3
  Głębokość produktu (cm): 8,6
  Wymiary subwoofera (cm): 36 x 47 x 37
  Załączone wyposażenie: baterie, pilot, przewód HDMI, przewody zasilające, uchwyt montażowy
  Model: Cinema 600