Soundbar Klipsch Cinema 400

Producent: Klipsch
 • 1 849,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Dane techniczne: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Klipsch Cinema 400 to wyjątkowy soundbar z subwooferem, który zapewni Ci niesamowite doznania podczas oglądania ulubionych filmów.

  Konstrukcja

  Zestaw Cinema 400 czerpie to co najlepsze z historii produktów audio marki Klipsch. W soundbarze znajdziemy zestaw 4 głośników. 2 z nich to kopułki wysokotonowe zamknięte w tubach Tractrix, które od wielu lat towarzyszą nam w kolumnach i głośnikach tego producenta. Zapewniają niesamowity poziom detali, wysoką bezpośredniość przekazu, a także solidną porcję dynamik.

  Przetworniki wysokotonowe wsparto przetwornikami owalnymi o wielkości 3", które rozszerzają zakres przetwarzania sygnału soundbara. Dzięki temu dźwięk jest pełny, dialogi w pełni zrozumiałe, a cała belka dostarcza nam dużo wrażeń, jednocześnie odkrywając smaczki ukryte w najlepszych produkcjach.

  Klipsch Cinema 400 to także bezprzewodowy subwoofer, który komunikuje się bezpośrednio z soundbarem wspomagając przetwarzania najniższych częstotliwości. Wysoko wydajny głośnik o wielkości 8" z dużym skokiem membrany zapewnia niesamowite doznania w zakresie przetwarzania niskich tonów. Wszelkie wybuchy, wystrzały bedą oddane z wyjątkowym realizmem.

  Połączenia

  Najprostszym sposobem podłączenia soundbara jest przewód HDMI. Cinema 400 możesz połączyć także przewodem optycznym. Do dyspozycji masz także wejście AUX, a gdy najdzie Cię ochota na odrobinę muzyki lub przesłanie sygnału np. z komputera możesz wykorzystać połączenie bezprzewodowe Bluetooth.

  Subwoofer z soundbarem komunikuje się automatycznie za pomocą pasma 2.4GHz. Jeżeli dołączony nie będzie dla Ciebie wystarczający, możesz wykorzystać wyjście na subwoofer i połączyć przewodowo dowolne rozwiązanie.

  Dodatkowe informacje

  W zestawie z soundbarem znajdziesz również pilota, który pozwoli Ci sterować systemem. Cinema 400 posiada też kilka gotowych ustawień EQ, które pozwolą Ci dopasować jego brzmienie do aktualnie odtwarzanego materiału.

  Dane techniczne:

  System dźwięku: 2.1
  Komunikacja: Bluetooth
  Pozostałe złącza: AUX, cyfrowe złącze optyczne
  Liczba złączy HDMI: 1
  Moc całkowita (W): 400
  Skład zestawu: soundbar, subwoofer
  Konstrukcja: prosty
  Rodzaj subwoofera: aktywny
  Radio: brak informacji
  Waga produktu (kg): 12,47
  Wysokość produktu (cm): 7,3
  Szerokość produktu (cm): 101,4
  Głębokość produktu (cm): 8,6
  Wymiary subwoofera (cm): 30,2 x 41 x 41
  Załączone wyposażenie: baterie, pilot, przewód HDMI, przewody zasilające, uchwyt montażowy
  Model: Cinema 400