Solidne składane słuchawki wokółuszne Sennheiser HD300

Producent: Sennheiser
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Dodaj recenzję:
 • Model HD300 oparto na sprawdzonej konstrukcji bezprzewodowej serii 4.40/4.50, która zdobyła rzeszę zadowolonych nabywców. Nowy model marki Sennheiser oferuje nam tak samo dobre wygłuszenie i wygodę jak wspomniane wyżej słuchawki, jednocześnie oferując klasyczne przewodowe połączenie.

   

  Solidne materiały

  Wysoka jakość wykonania, składana konstrukcja oraz materiały wysokiej klasy to poza brzmieniem słuchawek cechy znane z produktów tej marki. Pomimo tego, iż konstrukcja z pozoru wygląda na delikatną jest ona wyjątkowo solidna i jednocześnie lekka. Miękkie grube nausznice oferują nam wyjątkową wygodę oraz doskonałą izolację od zewnętrznych hałasów.

   

  Uniwersalne brzmienie

  Dźwięk słuchawek jest bardzo zrównoważony, ciepły, z pełną podstawą basową, która zdecydowanie nie dominuje, a uzupełnia brzmienie słuchawek tak, aby całość stanowiła wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie.

  Słuchawki posiadają wysoką skuteczność na poziomie 118dB oraz niską impedancje wynoszącą 18 Ohm, która pozwala na bezproblemową współpracę z każdym urządzeniem i nie wymaga stosowania dodatkowego wzmacniacza.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Impedancja: 18 Ω
  Konstrukcja: Zamknięta
  Pasmo przenoszenia:
  18 – 20000 Hz (-10 dB)
  Czułość SPL:
  118 dB (przy 1 kHz, 1V RMS)
  Złącze:
  Mini jack 3,5 mm
  Mikrofon z pilotem:
  Nie
  Długość przewodu:
  1,4 m
  Waga:
  182 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Aplauz sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Sennheiser