Słuchawki przewodowe Shure AONIC 5 [kolor czarny]

Producent: Shure
 • 2 399,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Shure AONIC 5 to flagowy model słuchawek dokanałowych w ofercie tego producenta.

  Zaawansowana konstrukcja

  Shure AONIC 5 posiada w swoim wnętrzu aż trzy zbalansowane przetworniki armaturowe. Każdy z nich odpowiada za 1/3 przetwarzanego pasma co zapewnia niezwykłą precyzję odtwarzania. Przetworniki pracują z ogromnym zapasem przestrzeni, przez co oddać mogą dźwięk pozbawiony zniekształceń i pełny detali.

  Wysoka skuteczność słuchawek i niska impedancja pozwala wysterować słuchawki w bardzo łatwy sposób niewymagający mocnego wzmacniacza. Oczywiście wprowadzenie go do toru pozwoli wyciągnąć z nich znacznie więcej.

  Akcesoria

  W zestawie ze słuchawkami znajdziemy bogaty zestaw akcesoriów. Od standardowych gumek w 3 rozmiarach i pianek w takiej samej ilości do dyspozycji mamy też specjalne żółte pianki i tri-flangi. W zależności od swoich upodobań możemy skorzystać z każdej z nich.

  W zestawie jest też twarde etui, które zabezpieczy słuchawki AONIC 5 przed uszkodzeniami. Jest też przejściówka na duży jack.

  Komfort

  Shure AONIC 5 to wyjątkowy komfort użytkowania. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do uszu. Solidne materiały gwarantują z kolei wysoką wytrzymałość, co będzie bardzo przydatne podczas profesjonalnych zastosowań.

  Słuchawki posiadają również technologię Sound Isolating, która pasywnie potrafi obniżyć zewnętrze hałasy aż o 37 dB.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Przetwornik (mm): 18-19000
  Efektywność (dB): 119
  Impedancja (Ω): 36
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: tak
  Waga (g): 24,5
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, pianki w 3 rozmiarach, przejściówka na duży jack, tri-flangi, twarde etui, żółte pianki
  Nazwa modelu: AONIC 5