Słuchawki przewodowe Shure AONIC 4 [kolor biały]

Producent: Shure
 • 1 439,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • AONIC 4 od Shure to hybrydowe słuchawki przewodowe łączące w sobie 2 przetworniki.

  Konstrukcja

  Słuchawki Shure AONIC 4 zbudowano w oparciu o 2 przetworniki - armaturowy oraz dynamiczny. Pierwszy z nich obsługuje zakres średnio/wysoko tonowy, a dynamiczny odpowiada za przetwarzanie niskich częstotliwości. Dzięki takiemu połączeniu dźwięk jest wyjątkowo precyzyjny, a dedykowane przetworniki dla każdego zakresu pozwalają usłyszeć znacznie więcej.

  Technologia Sound Isolating zapewnia pasywną redukcję hałasów aż do 37 dB. Dzięki temu żaden hałas nie będzie Ci przeszkadzał podczas odsłuchu.

  Kompatybilność

  Na odłączanym przewodzie słuchawek AONIC 4 znajdziesz pilota sterującego ze wbudowanym mikrofonem. Pozwoli on sterować odtwarzaniem muzyki zarówno na urządzeniach Apple jak i Android.

  Akcesoria

  W zestawie znajdziesz twarde etui, które zabezpieczy Twoje słuchawki gdy z nich nie korzystasz. Dostępne są również 3 rozmiary gumek, 3 rodzaje pianek + dodatkowa żółta para, a także tri-flangi. W zestawie dołączana jest również przejściówka na duży jack.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-19000
  Efektywność (dB): 106
  Impedancja (Ω): 7
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: tak
  Waga (g): 21,1
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, pianki w 3 rozmiarach, przejściówka na duży jack, tri-flangi, twarde etui, żółte pianki
  Nazwa modelu: AONIC 4