Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 600

Producent: Sennheiser
 • 1 250,00 zł / szt. 1 719,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 600 to legenda na rynku audio. Jest to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie linii Premium marki Sennheiser.

  Audiofilskie brzmienie

  Sennheiser HD 600 to bardzo ambitne brzmienie, które nie jest jednak pozbawione "człowieczeństwa" - co przekłada się na bardzo uniwersalne zastosowanie. Jednocześnie każdy rodzaj muzyki jest wyjątkowo rozdzielczy, detaliczny i pełny energii.

  Otwarta konstrukcja

  Jak na produkt tego typu przystało konstrukcja słuchawek jest otwarta, zapewniając tym samym niesamowitą lekkość dźwięku, ale także niesamowitą przestrzeń i scenę, na której możesz bez problemu zlokalizować nawet najmniejszy instrument.

  Wysokiej klasy materiały

  Jak przystało na produkt linii Premium, Sennheiser HD 600 cechuje się wyjątkową jakością wykonania. Zastosowane materiaływysokiej jakości, cechują się solidnością, a jednocześnie zapewniają pełny komfort podczas wielogodzinnych odsłuchów.

  Zaawansowane rozwiązania

  System magnetyczny napędzający przetworniki minimalizuje wszelkie zniekształcenia, a jednocześnie pozwala zachować pełną dynamikę oraz elastyczność. Dzięki niemu mamy również do dyspozycji optymalną czułość oraz pełną kontrolę w pełnym zakresie przetwarzania sygnału.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: otwarta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 12-40500
  Efektywność (dB): 112
  Impedancja (Ω): 300
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 260