Słuchawki przewodowe Sennheiser CX 80S [kolor czarny]

Producent: Sennheiser
 • 99,00 zł / szt. 119,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Eleganckie, miniaturowe CX 80S zapewniają przyjemne wrażenia odsłuchowe dzięki zrównoważonemu, naturalnemu i lekkiemu brzmieniu.

  Ważne jest, aby nawet najprostsze rzeczy były dobrze wykonane. Właśnie dlatego Sennheiser stworzył nowe słuchawki CX 80S, które zapewniają przyjemne doznania dźwiękowe, elegancki wygląd i wysoką jakość wykonania w połączeniu z charakterystyczną dla Sennheisera dbałością o szczegóły.

  Nowe przewodowe słuchawki douszne firmy Sennheiser odzwierciedlają proste, purystyczne podejście: oferują zrównoważony dźwięk bez skrajności w zakresie wysokich lub niskich częstotliwości - po prostu odświeżające naturalne wrażenia odsłuchowe.

  Stylowa, kompaktowa konstrukcja słuchawek jest wyrazem dążenia do osiągnięcia wyznaczonego celu - prostoty i czystości brzmienia. CX 80S są lekkie, co zapewnia doskonałą mobilność, i zostały stworzone, aby zapewnić łatwość codziennego użytkowania. Wbudowany pilot ułatwia zarządzanie połączeniami i odtwarzaniem muzyki. Możliwość wyboru spośród trzech rozmiarów wkładek dousznych sprawia, że z łatwością można uzyskać doskonałe dopasowanie, zapewniające komfort i świetną izolację od hałasu otoczenia, co przekłada się na przyjemność z odsłuchu w każdym środowisku.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 100-10000
  Efektywność (dB): 119
  Impedancja (Ω): 28
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: nie
  Waga (g): 10
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach
  Nazwa modelu: CX 80S
  Kolor dominujący: czarny