Słuchawki przewodowe Monoprice M1060

Producent: Monoprice
 • 1 399,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Monoprice M1060 to słuchawki przewodowe, otwarte z przetwornikiem planarnym, który gwarantuje niesamowite doznania dźwiękowe.

  Brzmienie

  Przetworniki planarne o wielkości 106mm, które wykorzystano w słuchawkach M1060 gwarantują wyjątkowe pasmo przetwarzania, które zaczyna się już na 10Hz i kończy, aż na 50kHz. Dzięki temu słuchawki nie mają problemów z przetwarzaniem nawet najbardziej skomplikowanych utworów. Usłyszysz w nich każdy, nawet najdrobniejszy szczegół co pozwoli Ci odkryć zupełnie na nowo swoje ulubione utwory.

  Solidna konstrukcja

  Słuchawki zbudowano w oparciu o metalowy, solidny pałąk, poniżej którego zastosowano miękki, skórzany pasek, który będzie w komfortowy sposób utrzymywał słuchawki na Twojej głowie. Drewniane obudowy zamknięto eleganckimi grilami, które zabezpieczają przetwornik, a jednocześnie pozwalają zachować otwartą konstrukcję, które poprawia przestrzeń w odtwarzanych materiałach. Od wewnętrznej strony zastosowano miękkie skórzane pady, które są bardzo wygodne i nawet podczas najdłuższych odsłuchów nie będą męczyć.

  W zestawie ze słuchawkami znajdziesz eleganckie, twarde etui, które pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać słuchawki, a także zabrać je ze sobą w dowolne miejsce.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: otwarta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 10-50000
  Przetwornik (mm): 106
  Efektywność (dB): 96
  Impedancja (Ω): 50
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 500
  Załączone wyposażenie: przejściówka na duży jack, twarde etui
  Nazwa modelu: M1060