Słuchawki przewodowe KZ Acoustics ZSN PRO [kolor szary]

Producent: KZ Acoustics
 • 99,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • KZ ZSN PRO to profesjonalne słuchawki wykonane w technologii hybrydowej. Doświadcz niesamowitej dynamiki i detali.

  KZ ZSN PRO to trzykrotnie tańsze, niż zwyczajne słuchawki z przetwornikiem dynamicznym. Połączenie profesjonalnej jakości dźwięku z hybrydową technologią gwarantuje wyjątkowe doznania.

  Przetwornik armaturowy zapewnia czysty wokal i dokładne wysokie częstotliwości. Ulepszony przetwornik 30095 jest bardziej wrażliwy na dostarczany sygnał, co skutkuje zwiększoną dynamiką, niesamowitymi detalami i gęstością muzyki.

  Dziesięciomilimetrowy przetwornik zapewnia taką samą jakość dźwięku jak znacznie większe przetworniki. W porównaniu do poprzednich generacji przetworników dynamicznych od marki KZ, model ZSN PRO jest głośniejszy o 30%, a wykres częstotliwości pokazuje, że w przypadku 1kHz jest głośniej aż o 5dB.

  Precyzyjna wewnętrzna struktura akustyczna KZ ZSN PRO i doskonała optymalizacja obwodu elektrycznego, wybrzmiewają z idealnym podziałem wszystkich częstotliwości, a do tego poprawiają separację i holografię.

  Faceplate z cynku, wewnętrzna część z żywicy oraz komora akustyczna z aluminium Metalowa faktura idealnie wpasowuje się w panującą modę.

  Materiały, z których wykonane zostały KZ ZSN PRO znacznie poprawiają jakość dźwięku, zwiększając znaczenie basu i ogólne wrażenie transparentności dźwięku.

  Wewnętrzna część z żywicy znacznie zmniejsza wagę, poprawia komfort i jest odporna na uszkodzenia.

  Możliwy jest do dokupienia moduł Bluetooth, tak by Twoje przewodowe słuchawki mogły stać się bezprzewodowymi. Wtyczki 2pin zostały przez nas zaprojektowane na nowo, po przeanalizowaniu wszystkich wad i zalet dawnych rozwiązań.

  KZ ZSN PRO posiada skuteczną ochronę wtyku przed zerwaniem oraz wydłuża żywotność wtyku przy odpinaniu kabla.

  Dzięki zebranym danym na temat budowy ludzkiego ucha jesteśmy w stanie projektować idealnie wyprofilowane słuchawki, tak by komfort był na najwyższym poziomie

  KZ ZSN PRO mogą izolować do 26dB z dźwięków otoczenia, gdy są poprawnie założone i nie gra muzyka, więc z włączoną muzyką usłyszysz jeszcze mniej tego co dzieje się dookoła oraz będziesz mógł w pełni skupić się na muzyce.

  Pozwala to na usłyszenie wszystkich detali z muzyki, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 7-40000
  Przetwornik (mm): 10, armaturowy 30095
  Efektywność (dB): 112
  Impedancja (Ω): 24
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: nie
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: nie
  Waga (g): 29
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach
  Długość przewodu (m): 1,25
  Nazwa modelu: ZSN PRO