Słuchawki przewodowe KZ Acoustics ZS10 PRO [kolor czarno-srebrny]

Producent: KZ Acoustics
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • ZS 10 PRO to 10 przetworników w jednej parze słuchawek. W każdej słuchawce znajdziemy przetwornik dynamiczny oraz 4 armaturowe.

  W porównaniu z tradycyjnymi słuchawkami dynamicznymi KZ ZS10 PRO mają oddzielne przetworniki dla średnicy i góry, co sprawia, że grają pełnym pasmem.

  Zoptymalizowany wykres częstotliwości określa brzmienie słuchawek.

  Jednocześnie bierze pod uwagę to, jak zachowują się wszystkie przetworniki razem. Wynika z niego, że niskie częstotliwości są idealnym ambientem dla szczegółowej góry pochodzącej z przetworników armaturowych.

  Za wszelką cenę chcieliśmy stworzyć perfekcyjną obudowę dla naszych słuchawek. Wykonano ją ze stopu aluminium 6063 oraz stali nierdzewnej 304.

  Profesjonalna konfiguracja rozwiązań dźwiękowych zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Wokale jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze.

  Dwa przetworniki armaturowe 30095 dla wysokich częstotliwości i dwa 50060 dla średnich częstotliwości charakteryzują dźwięk niesamowitą dokładnością i możliwościami, sprawiając, że wysokie częstotliwości sięgają powyżej 40 kHz.

  Dzięki zastosowaniu podwójnej cewki uzyskaliśmy dwukrotnie większą moc magnesu, co pozwoliło na większą dynamiką basu.

  W porównaniu ze zwykłą konstrukcją jakość dźwięku została znacznie poprawiona. Reprodukcja niskich częstotliwości jest o wiele dokładniejsza i potężniejsza.

  Samodzielnie opracowana, pozłacana konstrukcja wtyków pinów 0,75 mm umożliwia uzyskanie lepszego dźwięku, zmieniając kabel.

  Na nowo zaprojektowane wtyki skutecznie chronią piny kabla, przed złamaniem wydłużając łączne życie słuchawek.

  Szybko przełącz się na słuchawki Bluetooth – wystarczy, że dokupisz dodatkowy moduł dostępny osobno.

  Kształt słuchawek jest efektem licznych badań naukowych i pasuje do ucha jak ulał. Nawet podczas ćwiczeń na siłowni, biegania czy jazdy na rowerze, słuchawki wciąż pozostają w uchu, zapewniając niesamowitą wygodę przez cały dzień.

  KZ ZS10 PRO mogą izolować do 26dB z dźwięków otoczenia, gdy są poprawnie założone i nie gra muzyka. Pozwala to na usłyszenie wszystkich detali z muzyki, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 7-40000
  Przetwornik (mm): 10 (dynamiczny), armaturowy 30095 (x2), armaturowy 50060 (x2)
  Efektywność (dB): 111
  Impedancja (Ω): 30
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: nie
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: nie
  Waga (g): 32
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach
  Długość przewodu (m): 1,25
  Nazwa modelu: KZ ZS10 PRO