Słuchawki przewodowe KZ Acoustics ZAX [kolor czarny]

Producent: KZ Acoustics
 • 369,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchaki KZ Acoustics ZAX są poza wszelkimi limitami! W środku każdej słuchawki znajdziesz 1 przetwornik dynamiczny z podwójną cewką i 7 przeprojektowanych przetworników armaturowych.

  ZAX to kolejny krok w erze konstrukcji hybrydowych. KZ ZAX posiadają łącznie 16 przetworników, tak by dźwięk był nasycony na każdej częstotliwości, wraz z niesamowitą sceną i detalami.

  Technologia galwanizacji perłowego chromu sprawia, że kolorystyka słuchawki jest o wiele ładniejsza, a jednocześnie jest niepodatna na uszkodzenia mechaniczne i naturalne zużycie materiału.

  Dźwięk zapewniany przez nowy przewód jest o wiele czystszy i dokładniejszy. Standardowy posrebrzany kabel z miedzi beztlenowej o wysokiej czystości skutecznie zmniejsza zniekształcenia, a doskonałe materiały sprawiają, że dźwięk uzyskiwany wraz z tym kablem jest o wiele bardziej transparentny.

  Przerobiony przez nas przetwornik dynamiczny posiada niesamowicie dużą moc magnetyczną, co w połączeniu z 10 mm PEK pozwala najniższym częstotliwościom na bycie znacznie szybszymi, a także sam bas jest w stanie zejść znacznie niżej.

  Przetwornik armaturowy zapewnia szeroką scenę dźwiękową i analityczną barwę, która jest szeroko dostosowana do różnych stylów muzycznych. KZ ZAX nadaje się do słuchania różnych gatunków muzycznych, takich jak instrumentalna symfonia, kameralna muzyka smyczkowa, głos popularny itp.

  Wewnętrzna część słuchawki została zaprojektowana w zgodzie z wynikami naszych badań dotyczących ergonomii, by idealnie pasować do ucha. Noszenie ich nawet przez długie godziny nie powoduje dyskomfortu, ani bólu.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 10-40000
  Przetwornik (mm): 10 (dynamiczny), armaturowy 300019 (x2), armaturowy 30095 (x2), armaturowy 50024 (x2)
  Efektywność (dB): 113
  Impedancja (Ω): 24
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: nie
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: nie
  Waga (g): 27
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach
  Długość przewodu (m): 1,25
  Nazwa modelu: ZAX