Słuchawki przewodowe HiFiMan HE-400i 2020

Producent: Hifiman
 • Dostępność: Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • HiFiMan HE-400i w wersji 2020 to prawdziwa legenda pośród słuchawek HiFiMan. To wyjątkowe słuchawki wokółuszne, które wracają do korzeni.

  Brzmienie

  HiFiMan HE-400i to najbardziej popularne słuchawki w gamie produktów marki HiFiMan. Wersja 2020 korzysta z tych samych przetworników, które mieliśmy w modelu HE-400i. Brzmienie produktu pozostaje więc bez zmian - trudno zmieniać coś co jest wyjątkowo pożądane.

  Konstrukcja

  Główną zmianą w nowej wersji jest kompletnie przebudowany pałąk, który zapewni o wiele wyższy komfort podczas najdłuższych sesji odsłuchowych. Nowa konstrukcja jest o 30% lżejsza dzięki czemu nie obciąża głowy tak jak wcześniejsze rozwiązanie. Obudowy głośników wykonano z odpornych na uderzenia polimerów ABS.

  Uzyskaliśmy również nowe, hybrydowe pady, znane z pozostałych konstrukcji nowego typu marki HiFiMan.

  Przetworniki

  HiFiMan HE-400i to klasyczne przetworniki planarne z magnesami umieszczonymi po jednej stronie przetwornika. Wpływa to pozytywnie na pole magnetyczne, w którym pracuje cewka napędzająca membranę, która wykonano w technologii natryskowej.

  Dzięki takiej konstrukcji słuchawki można spokojnie podłączyć do najwydajniejszych wzmacniaczy, a dźwięk będzie wyjątkowo szybki i precyzyjny, ponieważ nie ma zbędnego połączenia pomiędzy cewką, a membraną.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: otwarta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-35000
  Efektywność (dB): 93
  Impedancja (Ω): 35
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 370
  Załączone wyposażenie: przejściówka na duży jack, przewód mini-jack
  Długość przewodu (m): 1,5
  Nazwa modelu: HE-400i 2020