Słuchawki przewodowe HiFiMan Ananda

Producent: Hifiman
 • 4 295,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki wokółuszne HiFiMan Ananda to słuchawki dla wymagających słuchaczy.

  Konstrukcja

  Słuchawki przewodowe HiFiMan Ananda z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości. Gdy po raz pierwszy weźmiesz je do ręki od razu będziesz wiedział, iż nie są to zwykłe słuchawki. Nausznice w kształcie "łez" z bardzo wygodnymi padami zapewnią Ci komfort podczas najdłuższych odsłuchów. Dodatkowo hybrydowy pałąk będzie je skutecznie trzymał na głowie, nie powodując ucisku czy dyskomfortu.

  Przetworniki

  Konstrukcję słuchawek oparto o przetworniki magnetostatyczne (wstęgowe), które zapewniają wyjątkowo szeroki zakres przetwarzanych częstotliwości. Pracujące w obudowie otwartej zapewniają świetną scenę i wysoką precyzję. Ultra-cienka i lekka membrana wpływa na błyskawiczną odpowiedź impulsową przetworników.

  Proste do napędzenia

  Wysoka skuteczność pozwala w łatwy sposób wysterować słuchawki. Możesz je bez problemu podłączyć nawet do swojego smartfona. Wystarczy skorzystać z dołączonego przewodu mini-jack. Do dyspozycji masz również przewód zakończony dużym jackiem, a także przejściówkę na duży jack. Każdy z przewodów ma inną długość co pozwoli Ci wybrać dogodne rozwiązanie.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: otwarta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 8-55000
  Efektywność (dB): 103
  Impedancja (Ω): 25
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 399
  Załączone wyposażenie: przejściówka na duży jack, Przewód duży jack, przewód mini-jack
  Długość przewodu (m): 1,5, 2,5
  Nazwa modelu: Ananda