Słuchawki przewodowe Beyerdynamic T1 gen. 3

Producent: Beyerdynamic
 • 3 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Beyerdynamic T1 gen. 3 to niesamowity produkt oparty o technologię przetworników Tesla, która w połączeniu z otwartą konstrukcją zapewnia niesamowite walory brzmieniowe.

  Niespotykane brzmienie

  Słuchawki przewodowe Beyerdynamic T1 gen. 3 to produkt bezkompromisowy. Połączenie przetwornika Tesla, który zapewnia niezwykłe pasmo przenoszenia oraz wysoki poziom precyzji generowanego dźwięku z konstrukcją otwartą gwarantuje wyjątkowo otwarte i detaliczne brzmienie. Dzięki takiej konstrukcji zyskujemy również niesamowitą przestrzeń, w które lokalizacja każdego, nawet najmniejszego instrumentu nie sprawi problemu.

  Każdy Twój odsłuch w towarzystwie słuchawek T1 3 generacji to odkrywanie muzyki zupełnie na nowo. Będziesz mógł wyłapać wyjątkowe niuanse, które do tej pory pozostawały poza zasięgiem.

  Wysoka jakość wykonania

  Słuchawki Beyerdynamic T1 gen. 3 zbudowano z wysokiej klasy materiałów. Osłony przetworników wykonane są z aluminium, w których przygotowano specjalne otwory dla konstrukcji otwartej. Poza walorami akustycznymi nadają one dodatkowego "szlifu" dla wyglądu słuchawek.

  Do produkcji nausznic wykorzystano piankę z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do kształtu uszu zapewniając wyjątkowy komfort w połączeniu z wysokiej jakości skórzanym wykończeniem. Miękki pałąk wygodnie układa słuchawki na głowie, zapewniając wielogodzinne odsłuchy bez uczucia zmęczenia. Jego górną część wykonano z prawdziwej Alcantary, która nadaje finalny efekt.

  Słuchawki są produkowane w niemieckim oddziale firmy Beyerdynamic. Ręczne wykonanie gwarantuje dbałość o najmniejsze detale jednocześnie zapewniając najwyższą jakość wykonania.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: otwarta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-50000
  Efektywność (dB): 100
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 360
  Załączone wyposażenie: przejściówka na duży jack, twarde etui
  Długość przewodu (m): 1,4
  Nazwa modelu: T1 gen. 3