Słuchawki przewodowe Beyerdynamic DT 700 PRO X

Producent: Beyerdynamic
 • Dostępność:
  Premiera wkrótce Premiera wkrótce
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Wprowadzając na rynek DT 700 PRO X z zamkniętą obudową, prezentujemy wokółuszne słuchawki studyjne, które mają zapoczątkować nową erę dla firmy z Heilbronn o wieloletniej tradycji. Podczas gdy nasze klasyki z serii PRO X są uznawane za produkty referencyjne w profesjonalnych studiach na całym świecie, nowa linia PRO jest przystosowana do uniwersalnego zastosowania zarówno w studiu, jak i w podróży. Wszystko to jest możliwe dzięki nowo opracowanemu przetwornikowi STELLAR.45, który zapewnia głośną reprodukcję dźwięków w studyjnej jakości bez żadnych zniekształceń - ze wszystkimi urządzeniami audio.

  Sprawdzone brzmienie studyjne w połączeniu z wysoką wydajnością

  Przetwornik dźwięku STELLAR.45, opracowany i wyprodukowany w Heilbronn w Niemczech, dostarcza wypróbowane brzmienie Beyerdynamic na wcześniej nieosiągalnym poziomie wydajności typowej dla słuchawek studyjnych. Jest to zasługą neodymowego magnesu pierścieniowego, jak również przewodu high-tech pokrytego miedzią. Kompromis pomiędzy przewodnością elektryczną, a wagą przewodnika jest unikalny. W połączeniu z nowo opracowaną trójwarstwową membraną głośnika, wyposażoną w zintegrowaną warstwę tłumiącą, stworzyło to wysoce wydajny system przetworników, który działa znakomicie na wszystkich urządzeniach audio.

  Innowacyjna struktura membrany kontroluje ruch osiowy cewki drgającej i zapewnia, że pozostaje ona bezpiecznie umieszczona w szczelinie magnesu nawet podczas dużych oscylacji. Kolejną zaletą jest szerokie i naturalne pasmo przenoszenia. Szybka reakcja przetwornika i szczegółowa odpowiedź w stanach przejściowych, uzyskana dzięki niskiej masie cewki, tworzą dźwięk, który jest zawsze wiarygodny i wolny od zniekształceń, nawet przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego.

  Szeroki zakres zastosowań na wszystkich urządzeniach do odtwarzania muzyki

  Zawsze i wszędzie - szeroka gama zastosowań oferowanych przez nową linię PRO X uwalnia Twoją kreatywność. Czy to na interfejsie audio, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym: Dzięki naszemu nowemu, wysokowydajnemu przetwornikowi STELLAR.45, słuchawki PRO X o impedancji 48 ohm odtwarzają dźwięk z głośnością i mocą na poziomie znanym z jakości studyjnej - na wszystkich urządzeniach służących do odtwarzania. Koncepcja kabla jest również przystosowana do codziennego użytku: odłączany kabel mini-XLR można w razie potrzeby wymienić na kabel o innej długości lub posiadający inne opcje połączeń.

  Dopasowane do wyjątkowo długich sesji

  Nowa linia PRO X uosabia również to, co zawsze było synonimem naszych profesjonalnych słuchawek: maksymalny komfort noszenia. Solidna konstrukcja pałąka ze stali sprężynowej zapewnia pewne dopasowanie słuchawek i gwarantuje ich trwałość. Miękkie, welurowe nauszniki są przyjemne w dotyku i gwarantują doskonałą wentylację. Pałąk ergonomicznie dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika za pomocą miękkiej pianki z pamięcią i, podobnie jak nauszniki, może być w razie potrzeby wymieniony.

  Zbudowane, aby trwać

  Czarny, minimalistyczny i zredukowany do niezbędnego minimum. Jednym słowem: PRO. Jeśli chodzi o konstrukcję i materiały użyte w linii PRO X, zwrócono uwagę na odporność wszystkich elementów: metalowy pałąk, elementy GRP, wytrzymałe złącze mini-XLR i odporny na zużycie kabel. Oznacza to, że jesteś przygotowany do codziennej pracy w każdym miejscu

  Wyprodukowane w Niemczech

  Nowe słuchawki z linii PRO X zostały zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu w trudnych warunkach. Dlatego są one ręcznie robione w Niemczech przy użyciu materiałów najwyższej jakości. W razie potrzeby niemal wszystkie komponenty słuchawek można wymienić, co sprawia, że słuchawki te stają się inwestycją, która ma sens dla każdego twórcy.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-40000
  Efektywność (dB): 100
  Impedancja (Ω): 48
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: nie
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: nie
  Waga (g): 350
  Załączone wyposażenie: miękki pokrowiec, przejściówka na duży jack, przewód mini-XLR na mini-jack 1,8 m, przewód mini-XLR na mini-jack 3 m
  Długość przewodu (m): 1,8, 3
  Nazwa modelu: DT 700 PRO X
  Kolor dominujący: czarny