Słuchawki gamingowe Tronsmart Glary Gaming [kolor czarny]

Producent: Tronsmart
 • 114,00 zł / szt. 129,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Każdy gracz rozumie jak ważny w wirtualnym świecie wyścigów, bijatyk i rozgrywek strategicznych jest dobrze słyszalny dźwięk. To właśnie z myślą o nich Tronsmart zaprojektował słuchawki Glary Gaming. Zakładając je na uszy, usłyszysz precyzyjnie każdy, nawet najmniejszy szelest ze swojego otoczenia. To zasługa innowacyjnego algorytmu trójwymiarowego. Dzięki niemu łatwo i dokładnie zlokalizujesz źródło hałasu, a dzięki temu szybko zareagujesz na czekające Cię niespodzianki.

  Pilot do zadań specjalnych

  Na przewodzie znajduje się wielofunkcyjny pilot, który pozwala na zmianę ustawień słuchawek. Wybierzesz na nim tryb słuchania, włączysz lub wyłączysz mikrofon oraz ustawisz głośność w słuchawkach.

  Wybierz swój kolor

  Atmosferę rozgrywki na pewno podkręcą efekty świetlne. Rama słuchawek ma wbudowane lampki RGB, które pulsują w czasie ich używania. Łatwo wprowadzisz się w imprezowy nastrój.

  Nie tylko do gier

  Choć nazywane są słuchawkami dla graczy, to w praktyce mają znacznie więcej zastosowań. Te słuchawki sprawdzą się również do słuchania muzyki, ponieważ pracują w dwóch trybach: emitują dźwięk ze wszystkich stron, jak również pozwalają cieszyć się oryginalną, czystą i płynącą prosto do Twoich uszu muzyką.

  Słuchawki są wyposażone w mikrofon, który wykorzystasz podczas rozmów np. na Skype. Doskonale wyłapuje on ludzki głos, eliminując przy tym zakłócenia z otoczenia. Gdy nie jest używany, mikrofon może być uniesiony do góry. Sama budowa słuchawek, ich odpowiednie dopasowanie do ucha to gwarancja komfortu bez zbędnego ucisku i odbioru muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki lubisz.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: USB
  Cechy dodatkowe: podświetlenie RGB, wirtualny dźwięk 7.1
  Waga (g): 295
  Długość przewodu (m): 2,2
  Nazwa modelu: Glary Gaming
  Kolor dominujący: czarny